Beşiktaş'ta Almeida en az iki hafta daha yok

Beşiktaş Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan Almeida, Dentinho, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal, Alman doktor Peter Schaeferhoff'un kontrolünden geçti.
Yayınlanma tarihi: 23 Şubat 2013 Cumartesi, 21:25

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, 4 futbolcunun Almanya'ya giderek Köln'de bulunan Media Park Klinik'in sporcu sağlığı bölüm başkanı olan Schaeferhoff'un kontrolünden geçtiği bildirildi.

Almanya'da birçok kulüple çalıştığı vurgulanan Schaeferhoof'un, Almeida'nın uygulanan yoğun tedavi süreciyle birlikte en az iki hafta daha takımla çalışmalara katılamayacağını kaydettiği bildirildi.

Necip Uysal'ın bir hafta içerisinde oynayabilecek duruma geleceği ve futbolcunun kendini iyi ve hazır hissetmesi durumunda gelecek haftaki Fenerbahçe derbisinde forma giyebileceği ifade belirtildi.

Dr. Schaeferhoff'un, Dentinho ve Oğuzhan Özyakup'un yaşadığı sorunların, futbolcuların başına ender gelebilecek sakatlıklar olarak göründüğünü, Dentinho'nun bir hafta içinde takımla çalışabilecek duruma geleceğini, Oğuzhan'ın ise ağrılarına bağlı olarak kontrollü çalışması ve tedavisini aynen devam ettirmesi gerektiğini söylediği bildirildi.

Açıklamada ayrıca, ''Dr. Schaeferhoff, kulübümüz sağlık ekibiyle yaptığı görüşmeler ve istişareler sonucunda hali hazırda uygulanan tedavi ve programların son derece doğru olduğunun altını çizerek, periyodik olarak yapılacak ziyaretler çerçevesinde kulübümüz sağlık ekibiyle işbirliğinin devam edeceğini bildirdi'' denildi.

A+ A-

Okumadıklarınız

Bu kategoriye ait, henüz okumadığınız haberler listelenmektedir. Tümünü görüntülemek için tıklayınız.