Aziz Yıldırım: Kalkavan ve ekibini kutluyorum

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurul toplantısında yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım, resmi internet sitesinde yayımlanan bir mektupla camiaya seslendi.

25 Mayıs 2009 Pazartesi, 14:21

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkan adaylarından Şadan Kalkavan ve ekibine, genel kurul üyelerine ve genel kurulda görev yapanlara teşekkür etti. Genel kurulun kendilerine verdiği desteğin, yapacakları konusunda cesaretlerini artırdığını ifade eden Yıldırım, ''Şimdi yeni şeyler söylemek zamanı. Dönüşümün tamamlanması için önümüzde sadece 3 yıllık bir süremiz var. Genel kurulumuzun bize gösterdiği teveccüh ve destek, yapacaklarımız konusunda cesaretimizi artırıyor, büyük ailemizin iddia edilenin aksine neredeyse tam bir birliktelik içinde olduğunu gösteriyor. Bugüne kadar her şeyi bu büyük ailenin katkı ve çabasıyla başardık, bundan sonra da hedeflediğimiz her yeni şeye yine sizlerin desteğiyle ulaşacağız. Gün, vakit kaybetmeden çalışmak, çok çalışmak günü. Sizleri çok seviyor, birlikte sağlıkla mutlu günler yaşamayı diliyorum'' şeklinde ifadeler kullandı.

Başkan adayı Şadan Kalkavan ve ekibine de teşekkür eden Yıldırım mektubunda, ''Sayın Şadan Kalkavan ve ekibine de şahsım ve kulübümüz adına teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Adaylığını açıklayarak, kulüp içi demokrasinin gelişimini tüm kamuoyunun görmesini sağlayan sayın Kalkavan ve ekibini kutluyorum'' dedi.

Basın mensuplarına da teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti: ''Büyük Fenerbahçe ailesinin değerli bireyleri...Dün tamamlanan olağan genel kurulumuz, kulübümüze önümüzdeki üç yılda hizmet edecek yöneticilerin seçilmesiyle neticelenmiştir. Genel kurulda bizleri, büyük ailemizin bir bireyi olarak gururlandıran sebeplerin başında, katılımın rekor sayıda olması gelmektedir. Bu rekor katılım, üyelerimizin kulüplerinin geleceğini belirleme konusundaki istek ve samimiyetinin bir göstergesidir. Bu itibarla, genel kurulumuza iştirak eden, katılma arzusuyla yola çıkan ancak trafik gibi sebeplerle ulaşamayan ya da mazeretleri sebebiyle katılamayan, fakat gönüllerinde katılma arzusu taşıyan tüm genel kurul üyelerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bir başka gurur vesilesi ise genel kurulumuzun tüm beklentilerin ötesinde son derece demokratik ve nezih bir ortamda geçmiş olmasıdır. Bu ortamın yaratılmasını sağlayan başta genel kurul başkanlık divanına, hiçbir karşılık beklemeksizin saatlerce görev yapan sandık görevlilerine ve üyelerimize konforlu koşullar sağlayan kulüp ve tesis görevlilerimize teşekkür ediyorum.''