Uyuyan eşcinsel çifte kaynar su döken adama, 40 yıl hapis cezası

ABD''nin Georgia eyaletinde, uyuyan eşcinsel çiftin üzerine kaynar su döken adam, 40 yıl hapis cezası aldı.
Yayınlanma tarihi: 25 Ağustos 2016 Perşembe, 22:10

[Haber görseli]
ABD''nin Georgia eyaletinde 48 yaşındaki Martin Blackwell, uyuyan eşcinsel çiftin üzerine kaynar su döktüğü için 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Blackwell, kız arkadaşının oğlu 21 yaşındaki Marquez Tolbert ve sevgilisi 24 yaşındaki Anthony Gooden'in üzerine, uyudukları sırada kaynar su dökerek vücutlarında şiddetli yanıklara neden olmuştu.Saldırıya uğrayan çift, çok sayıda operasyon geçirmek zorunda kaldı.

Polise verdiği ilk ifadesinde saldırgan Blackwell; "Birbirlerine sosisli sandviç gibi yapışmış yatıyorlardı bu yüzden sıcak du dökerek onlara yardımcı oldum" demişti.

Hakim Henry Newkirk, bir tencere suyu kaynatmanın uzun bir zaman aldığını, saldırganın bunu planladığını belirterek Blackwell dönüp; "ruhsuz, zararlı ve şiddete meyilli bir kişisiniz" dedi.

ABD''nin Georgia eyaletinde 48 yaşındaki Martin Blackwell, uyuyan eşcinsel çiftin üzerine kaynar su döktüğü için 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Blackwell, kız arkadaşının oğlu 21 yaşındaki Marquez Tolbert ve sevgilisi 24 yaşındaki Anthony Gooden'in üzerine, uyudukları sırada kaynar su dökerek vücutlarında şiddetli yanıklara neden olmuştu.

Saldırıya uğrayan çift, çok sayıda operasyon geçirmek zorunda kaldı.Polise verdiği ilk ifadesinde saldırgan Blackwell; "Birbirlerine sosisli sandviç gibi yapışmış yatıyorlardı bu yüzden sıcak du dökerek onlara yardımcı oldum" demişti.

Hakim Henry Newkirk, bir tencere suyu kaynatmanın uzun bir zaman aldığını, saldırganın bunu planladığını belirterek Blackwell dönüp; "ruhsuz, zararlı ve şiddete meyilli bir kişisiniz dedi.Saldırganın, kaynar suyu döktükten sonra çifte bağırmaya başladığı, cinsel yönelimleri hakkında hakaret niteliğinde ifadeler kullandığı belirtildi.

Saldırıya uğrayan iki kişiden biri olan Tolbert; "Böyle biri olduğunu bilmiyordum, normal görünüyordu, adalet yerini bulduğu için mutluyum" dedi.

A+ A-