Eskişehir'de hedef Avrupa'da söz sahibi olmak

Eskişehirspor Kulübü'nün 5 Haziran'da gerçekleşen olağan genel kurulunda tek aday Halil Ünal'ın başkan olduğu yönetimde ses sanatçıları Yavuz Bingöl ve Mithat Körler de yer aldı.

08 Haziran 2010 Salı, 07:46

Eskişehirspor Asbaşkanı Mesut Hoşcan, yaptığı açıklamada, 5 Haziran'da düzenlenen genel kurulun ardından ilk yönetim kurulu toplantısını yaptıklarını, Başkanlık görevine Halil Ünal'ın, başkan yardımcılığına ise kendisi ile Gültekin Güvensoy'un getirildiğini kaydetti.

Eskişehirspor'un her geçen gün artan başarılarının bu yıl da devam etmesi adına birçok projeyi hayata geçireceklerini ifade eden Hoşcan, şöyle konuştu:

''Tek amacımız Eskişehirspor'u hak ettiği güçlü ve Avrupa'da söz sahibi takım haline getirmektir. Halil Ünal başkanlığında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında Eskişehirspor adına yapılacak önemli projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Yönetici arkadaşlarımızın ortak görüşü, güçlü bir Eskişehirspor yaratmaktır.''

Yeni yönetim kurulu üyeleri ve görevleri şöyle:

''Genel sekreter Murat Çetintaş, mali asbaşkan Mustafa Kozanlıoğlu, idari asbaşkan Ahmet Yalçın, teknik asbaşkan Nihat Çuhadar, iktisadi işletme sosyal hizmetler asbaşkanı Mulla Şahbaz, basın sözcüsü Erdal Şahbaz, altyapıdan sorumlu asbaşkan Abdullah Baykul, icra kurulu Prof. Dr. Fethi Heper, İsmail Hakkı Sağır, Harun Adıgüzel, Mithat Körler, Ahmet Sivri, Yavuz Bingöl, Eskişehirspor ve Eğitim Vakfı Sorumlusu Mithat Körler, federasyon temsilcisi Prof. Dr. Fethi Heper, sağlık kurulu başkanı Dr. Aytekin Aykın, transfer komitesi Halil Ünal, Mesut Hoşcan, Gültekin Güvensoy, Mustafa Kozanlıoğlu, Prof. Dr. Fethi Heper, Murat Çetintaş, Mithat Körler, Nihat Çuhadar ve Ekrem Birsen.''