A+ A-

Kombineler kapış kapış

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde kombine kartlarının 2018-2019 futbol sezonu kombine yenileme süreci başladı.
Yayınlanma tarihi: 18 Haziran 2018 Pazartesi, 13:43

Fenerbahçe'de 2018-2019 futbol sezonu kombine satışlarına büyük ilgi var. Ali Koç'un Fenerbahçe'nin 37. başkanı seçilmesiyle beraber taraftarlar takımlarına olan desteklerini arttırdı.

Bu seneye kadar kombinelerini sadece staddaki gişelerden alabilen Sarı-Lacivertli taraftarlar, bu sene yürürlüğe konan uygulama ile yeni sezon kombine biletlerini internet üzerinden temin edebilcekler.

Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Kombine kart satışı ve yenileme sürecinde, taraftarlarımız stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı sıra, passo.com.tr web sitesi üzerinden de online olarak kombine kart satışı ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Yeni sezonda geçerli olacak kombine kartlar için, eski hak sahiplerine tanınan ve bugün başlayan yenileme süresi, 26 Haziran Salı günü sona erecek. 24 Haziran 2018 Pazar günü yalnızca passo.com.tr web sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecektir. Kombine kartlarında değişiklik yapmak isteyen hak sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek değişiklik işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Yenileme sürecinin sonrasında, Kongre ve Temsilci Üyelerimiz için 29-30 Haziran tarihlerinde yeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir. 2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.”

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Ali Koç