Kapat
A+ A-

Belhanda'dan taraftara şok küfür!

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Trabzonspor ile karşılaştı.Sahadan 4-0 mağlup ayrılan Galatasaray'da kırmızı kart ile oyun dışında kalan Younes Belhanda'ya maç sonunda da tepkiler vardı.
Yayınlanma tarihi: 02 Eylül 2018 Pazar, 14:44

Trabzonspor maçı sonrası havaalanında bir taraftarın “Belhanda Go Home” demesi üzerine, Faslı yıldız tepki göstererek taraftarın üzerine yürüdü.

Galatasaray'ın tercümanı ve idari Menajer Yardımcısı olan Mert Çetin olay büyümeden araya girdi ve Belhanda'yı uzaklaştırdı.

beIN Sports ekranlarında maçı değerlendiren Fatih Terim, aldıkları yenilgiyi savunmayacak kadar kötü oynadıklarını belirtti. Kırmızı kart gören Belhanda hakkında da konuşan tecrübeli teknik adam şunları söyledi:


"Trabzonspor'u ebrik ederim, bizden iyi oynadılar. Bir sezonda yapmayacağımız pozisyon hatalarını bu maçta yaptık. Savunabileceğim bir mağlubiyet değil. Ayrıca Belhanda'nın sorumsuz bir kırmızı kart görmesi bizi daha zor duruma düşürdü. Kendisini sürekli uyarıyorduk bu konuda. Bu tip maçlarda 10 kişi kalınca geri dönmesi zor. Belhanda bize anlatsın bakalım, biz de ona göre bir cevap verelim."

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Fatih Terim