Kapat
A+ A-

Türkiye futbol liglerinde haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de 4., Spor Toto 2. Lig'de ise 5 hafta maçları oynanacak.
Yayınlanma tarihi: 26 Eylül 2014 Cuma, 10:25

[Haber görseli]Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena)

Yarın:

17.30 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

28 Eylül Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Yeni Rize Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Torku Konyaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Konya Büyükşehir)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

29 Eylül Pazartesi:

18.00 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.30 Gaziantepspor-İstanbul Başakşehir (Kamil Ocak)

PTT 1. Lig

Yarın:

14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

19.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

28 Eylül Pazar:

14.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

18.30 Kayserispor-Samsunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 Bandırmaspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 BUGSAŞ Spor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

16.00 Hatayspor-Göztepe (Antakya Atatürk)

16.30 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş)

16.30 İnegölspor-Kırklarelispor (İnegöl İlçe)

16.30 Tepecikspor-Pazarspor (Tepecik)

16.30 Kocaeli Birlikspor-Gölbaşıspor (İsmetpaşa)

19.00 Altay-MKE Ankaragücü (İzmir Atatürk)

19.00 Kahramanmaraş-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Beyaz Grup

28 Eylül Pazar:

16.00 Hacettepe-Tokatspor (Cebeci İnönü)

16.00 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)

16.00 Körfez İskenderunspor-Menemen Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

16.30 Aydınspor 1923-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Adnan Menderes)

16.30 Fatih Karagümrük-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

16.30 Ümraniyespor-1461 Trabzon (Ümraniye Belediye İlçe)

18.00 Tarsus İdmanyurdu-Turgutluspor (Tarsus İlçe)

19.00 Yeni Malatyaspor-Kartalspor (Malatya İnönü)

19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

28 Eylül Pazar:

15.30 Batman Petrolspor-Manavgatspor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Çorum Belediyespor-Tire 1922 (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Bursa Nilüferspor-Zonguldak Kömürspor (Nilüfer)

16.30 TUTAP Şekerspor-Adliyespor (Polatlı İlçe)

16.30 Kızılcabölükspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Tavas İlçe)

16.30 Gaziosmanpaşa-Kırıkhanspor (Sarıyer Çayırbaşı)

16.30 Tuzlaspor-Niğde Belediyespor (Tuzla Belediye)

16.30 Çatalcaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tepecik)

2. Grup

28 Eylül Pazar:

15.30 Erzincan Refahiyespor-68 Yeni Aksarayspor (Erzincan 13 Şubat)

16.00 Çankırıspor-Maltepspor (Ilgaz)

16.00 Payas Belediyespor 1975-Gölcükspor (Payas İlçe)

16.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Arsinspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

16.30 Derince Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

16.30 Kemer Tekirovaspor-Çine Madranspor (Dr. Fehmi Öncel)

16.30 Eyüpspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Eyüp)

16.30 Dardanelspor-Halide Edip Adıvarspor (Mimar Yahya Baş)

20.00 Yeni Diyarbakır-Yeşil Bursa (Diyarbakır Atatürk)

3. Grup

28 Eylül Pazar:

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Van Atatürk)

16.00 Etimesgut Belediyespor-İstanbul Güngören (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

16.00 Kayseri Şekerspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

16.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Erzin Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

16.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Silivrispor (Ulucak)

16.30 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)

16.30 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül)

16.30 Sandıklıspor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Sandıklı İlçe)

19.00 Sakaryaspor-Ankara Demirspor (Sakarya Atatürk)

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Kadir Has, Alparslan Türkeş, Fatih Terim