Kapat
A+ A-

Fikret Orman, Mutlu Kaya'nın tedavi masraflarını üstlendi!

Beşiktaş Kulübü Başkan Fikret Orman, canlı yayına bağlanarak katıldığı ses yarışmasıyla ünlendikten sonra başından vurulan Mutlu Kaya'nın tedavi masraflarını üstleneceğini açıkladı.
Yayınlanma tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba, 12:52

[Haber görseli]

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bir televizyon kanalında canlı yayına telefonla bağlanarak katıldığı ses yarışmasıyla adından söz ettiren, ardından da uğradığı silah saldırı sonucu başından vurulan Mutlu Kaya'nın tedavi masraflarını üstleneceği söyledi.

"ÜZERİMİZE DÜŞEN NEYSE YAPMAYA HAZIRIZ"

Mutlu Kaya'nın durumuna duyarsız kalamayan Fikret Orman, canlı yayına telefonla bağlanarak şu ifadelere yer verdi; "Mutlu kızımızın hikayesi beni çok etkiledi. Benim de kızlarım var. Mutlu'nun tedavi masraflarını üstleniyorum. Üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız. 25 tanelik fizik tedavi seansını ben yaptıracağım" dedi.

GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Fikret Orman'ın koyu bir Galatasaray taraftarı olan Mutlu Kaya'nın tedavisi masraflarını üstleneceğini açıklamasından sonra sosyal medyada Beşiktaş Başkanı'na övgüler yağdı. Hassasiyeti ve merhametli bir tavır sergileyen Fikret Orman, taraflı tarafsız herkesin gönlünü fethetti.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Fikret Orman