A+ A-

Başakşehir'de hakeme tepki dinmiyor: Video hakem uygulamasına geçilmeli!

Adanaspor ile oynadıkları maçta aleyhlerinde hata yapıldığını düşünen ve maçın ardından yazılı bir açıklama yayımlayan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, video hakem uygulamasına geçilmesi gerektiğini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 25 Aralık 2016 Pazar, 16:37

İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ yaptığı yazılı açıklamada, lig olarak video hakem uygulamasına geçilmesi gerektiğini söyledi.

Adanaspor ile oynadıkları ve 1-1 berabere kaldıkları maçta aleyhlerinde hata yapıldığını düşünen ve maçın ardından yazılı bir açıklama yayımlayan Gümüşdağ, "Video hakem uygulamasına geçilmeli" dedi.

''VİDEO HAKEM UYGULAMASINA GEÇMELİYİZ''

Gümüşdağ yaptığı yazılı açıklamada, ''Hakemlerimizin iyi niyetli olduğuna dair inancım tam fakat bir süredir ısrarla uygulamaya geçmesi gerektiğini savunduğumuz ''Video hakem'' uygulamasını bir kez daha istediğimizi yüksek sesle dile getirmek istiyoruz'' diye konuştu.

''MÜTEVAZI ŞARTLARLA BÜYÜK HAYALLERİN PEŞİNDEN KOŞAN...''

Adanaspor maçında yaşanan olayla ilgili de konuşan Göksel Gümüşdağ, ''Başakşehir Futbol Takımı olarak mütevazı şartlar, iyi niyet ve olağanüstü çabayla büyük düşlerin peşinden koşan bizleri hazmetmesi kolay olmayan bir hayal kırıklığına uğratıldığı bir gece oldu. Lütfen bu deklarasyonu, kaybedilen bir maçın ardından yapılmış basit bir reaksiyon olarak görmeyin'' ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Göksel Gümüşdağ