Kapat
A+ A-

Sabri'ye sürpriz talip

Galatasaray'da kadro dışı kalan Sabri Sarıoğlu, bir anda birçok kulübünde transfer hedefi haline geldi. En son talibi ise Kasımpaşaspor...
Yayınlanma tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba, 13:33

Lacivert Beyazlılar, transferde atağa kalktı. Sabri Sarıoğlu konusunda temaslarını hızlandran İstanbul temsilcisi, pek çok kulübün peşinden koştuğu Gökhan Zan için de devreye girdi, ilk görüşme olumlu geçti...

Son iki sezondur flaş isimleri kadrosuna katan ve Süper Lig'in en tehlikeli takımlarından biri olan Kasımpaşa, yine büyük oynuyor. Lacivert Beyazlılar, ilk olarak Galatasaray'ın Avusturya kampına götürmediği emektar kaptanı Sabri Sarıoğlu için harekete geçmişti. Şu anda Florya'da verilen profram dahilindeçalışan başarılı sağ bek, düşünmek için vakit istemişti.

Kasımpaşa'nın kanca attığı diğer Galatasaraylı da Gökhan Zanoldu. Sabri gibi kampa götürülmeyen 32 yaşındaki milli savunma oyuncusunu Anadolu'dan pek çok takım istiyor. Fakat başarılı oyuncu İstanbul'dan ayrılmayı düşünmüyor.

İSTANBUL FAKTÖRÜ

Beşiktaş’tan sonra Galatasaray’a giden ve şehirden ayrılmak istemeyen Gökhan, bu nedenle Kasımpaşa’nın teklifine sıcak bakıyor. Eğer taraflar maddi konularda anlaşma sağlarsa sözleşme imzalanacak. (Amk)

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler