Kapat
A+ A-

İKSV Galaları, 2018’i ‘Daha’ ile açıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2016 yılında düzenlenmeye başlayan ve 2017- 2018 sezonunda DHL sponsorluğunda gerçekleştirilen İKSV Galaları, yeni yılın ilk gösterimini “Daha” filmiyle yapacak.
Yayınlanma tarihi: 02 Ocak 2018 Salı, 21:04

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2016 yılında düzenlenmeye başlayan ve 2017- 2018 sezonunda DHL sponsorluğunda gerçekleştirilen İKSV Galaları, yeni yılın ilk gösterimini “Daha” filmiyle yapacak. Onur Saylak’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, Hakan Günday’ın aynı adlı kitabından sinemaya uyarlanan film, 11 Ocak Perşembe akşamı 21.30’da Cinemaximum City’s Nişantaşı’nda gösterilecek. Filmin yönetmeni Onur Saylak da gösterime katılacak.

Onur Saylak’ın yönettiği ‘Daha’ adlı filmin konusu şöyle: “Küçük bir sahil kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Gaza, babası tarafından insan kaçakçılığı şebekesinin içerisine dahil edilir. Hayatını babasının baskıları ve gözlemlemek zorunda olduğu göçmenlerle geçirmek zorunda kalan Gaza’nın iki seçeneği vardır; ya bu suç dolu dünya üzerine yeni bir hayat kuracak ya da o da bir göçmen olacaktır.”

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer