A+ A-

Erdoğan'dan Deniz Baykal'a ziyaret

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’daki Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (GATA) eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 10 Nisan 2018 Salı, 22:36

[Haber görseli]
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 22.00 sularında gerçekleşen ziyarette, TBMM Başkanı İsmail Kahraman da hazır bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Kahraman, birlikte geldikleri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Rektör Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Prof. Dr. Aslı Ataman Baykal ve hastane yetkilileri tarafından karşılandı.

[Haber görseli]

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Kahraman’ın, tedavisi süren Baykal’a yaptıkları ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü. Prof. Ataman Baykal’ın, ziyaret akabinde kapıya kadar uğurladığı Erdoğan’a duyarlılığından ve babasının tedavisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiği öğrenildi.

CHP eski Parti Meclisi Üyesi Korkmaz Karaca, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili fotoğraflar paylaştı. Karaca paylaşımına, “İyileşme yolunda koşar adım ilerleyen Sn. Deniz Baykal’ı bu gece ziyaret eden Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye sonsuz şükranlarımızı sunarız” ifadelerini ekledi.

Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında 'saklanan gerçek' ortaya çıktı

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Cevdet Erdöl, Deniz Baykal, Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Demircan, İsmail Kahraman