Kapat
A+ A-

Başkan'dan Fernandes açıklaması

"Kendisiyle sözleşme uzatmak istedik ve en üst seviyeden teklifimizi sunduk ama.."
DHA
Yayınlanma tarihi: 20 Kasım 2013 Çarşamba, 11:10

[Haber görseli]Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı ve Asbaşkan Deniz Atalay'ın İzmir Karşıyaka'daki evinde vefat eden annesi Şevkat Atalay, memleketi Denizli'de son yolculuğuna uğurlandı. 87 yaşında hayata gözlerini yuman Şevkat Atalay, Denizli Ulu Camii'nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Asri Mezarlık'taki aile kabristanında toprağa verildi.

Başkan Fikret Orman, Atalay'ı acı gününde yalnız bırakmazken, cenaze törenine yöneticiler Erdal Karaca, Umut Güner, Ahmet Kavalcı, Ahmet Ürkmezgil, Yalçın Kaya Yılmaz, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci, Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut ve Denizlispor eski başkanlarından Ali İpek de katıldı.

Cenaze namazı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Fikret Orman, İnönü Stadı'nın temelinin gelecek hafta atılacağını müjdeledi. Orman, eski eşine olan nafaka borcunu ödeyemediği için cezaevine giren Fevzi ile profesyonel bir görüşe yaptıklarını söyleyerek, "Hayat profesyonel bir hayat. Genel prensibimiz eski oyuncularımıza sahip çıkmak. Futbol Federasyonu'nun da Fevzi ile ilgilendiğini duyduk. Yaptığımız görüşmede profesyonel anlamda kendisine ne verebileceğimizi izah ettik. Sonuç hayırlısı olsun" dedi.
Başkan Orman, bir soru üzerine Portekizli yıldız Fernandes'i taraftarların çok sevdiğini söyleyerek, "Fernandes sezon sonuna kadar sözleşmeli futbocumuz. Taraftarımız bu fubolcuyu çok seviyor. Kendisiyle sözleşme uzatmak istedik ve en üst seviyeden teklifimizi sunduk. Şu anda gelişme yok. Kendisinin bu sezon için aldığı paranın karşılığını sahada vermesini ve camiayı mutlu etmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Cumhuriyet İMECESİ