Bursaspor-Fenerbahçe maçına damga vurmuştu! The Sun'da haber oldu

Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan hazırlık maçında tribünde sigara içen kişinin çocuk olduğu sanılması olay olmuştu. Ancak 36 yaşında olduğu ortaya çıkan Kenan Vatansever, The Sun'da da haber oldu.
Yayınlanma tarihi: 13 Eylül 2019 Cuma, 12:44

[Haber görseli]Bursaspor-Fenerbahçe maçı öncesinde televizyona yansıyan görüntü sonrası Türkiye'nin en çok konuşulan adamı haline gelen Kenan Vatansever, dünyanın önde gelen medya kuruluşlarından biri olan The Sun'a haber oldu.

[Haber görseli]Maç esnasında sigara içerken görüntülere takılan ve yaşı küçük sigara içen biri olarak görülen, ancak daha sonra 36 yaşında olduğu anlaşılan Kenan Vatansever, The Sun'a haber oldu. The Sun, Bursaspor-Fenerbahçe maçındaki o görüntüleri okuyucuları ile paylaştı.

"AĞABEYİM ARADI, SEN NE YAPTIN DEDİ"

Maç izlediği sırada olanlardan tamamen habersiz olduğunu söyleyen Vatansever, "Olaydan tamamen habersizdim, ağabeyim arayarak, 'Kenan sen ne yaptın? Herkes seni konuşuyor' dedi. Daha sonra sigara içtiğim fotoğrafı attı, görünce ben de şaşırdım. Daha ne olduğunu anlayamadan Bursaspor taraftarları yanıma gelip resim çekilmeye başladı benimle.[Haber görseli]

A+ A-