Teknolojik aile ‘Mirror’ Egea’da

Fiat’ın güncel teknoloji donanımları ve krom tasarım detayları ile ön plana çıkan Mirror serisi tanıtıldı. Yollarla buluştuğu 2015 yılından bu yana 117 bin adetten fazla satan Fiat Egea ailesi, teknolojik seri Mirror ile tekrar dikkatleri üzerine çekiyor.

Yayınlanma: 25.11.2018 - 23:09
Abone Ol google-news

Fiat Egea Mirror serisi, standart donanımda Apple CarPlay uygulaması uyumluluğu bulunan Uconnect 7 inç HD  dokunmatik ekran sistemi ile birlikte sunuluyor. Mirror serisinde ayrıca geri görüş kamerası da model ailesinde standart olarak bulunuyor.

Ürün gamına yeni eklenen “Dinamik Mavi” ve “Toscana Yeşili” seçenekleriyle farklılaşan Mirror’a özgü olarak krom ayna kapakları, krom cam çıtası ve B sütununda modele özel Mirror logolu Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’da ön plana çıkıyor.  Türkiye’de 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak Fiat 500 ailesi üyelerinde ise Egea modellerinde olduğu gibi Dinamik Mavi karoser rengi, krom ayna kapakları ve cam çıtaları, modele özel Mirror rozetleri ve mavi tonlu iç mekâna yer veriliyor.

‘2019’a dinamik bir giriş yapacağız’

77 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Fiat Egea Mirror Serisi ile ilgili olarak Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, “Yollarla buluştuğu günden bu yana başarılı sonuçlara imza atan Fiat Egea ailesi, Mirror serisindeki taze teknolojileriyle 2019 yılına dinamik bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Fiat Egea Mirror serisini takiben 500, 500X ve 500L Mirror da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak ve aile tamamlanmış olacak” dedi.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler