Kapat
A+ A-

Kenan Doğulu Sabah'a konuştu: Üstesinden gelinmeyecek zorluk yoktur

Teoman ve Bülent Ortaçgil'in ardından Sabah gazetesi, bu kez de 1997'de yeniden düzenlediği 10. Yıl Marşı hala bazı etkinliklerde çalınan Kenan Doğulu ile röportaj yaptı.
Yayınlanma tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar, 11:33

[Haber görseli] Popçu Kenan Doğulu, ‘Türk askerinin ülke içinde ve dışında terörle mücadelesi’ne yönelik bir soruya "Üstesinden gelinemeyecek zorluk yoktur. Yeter ki çözüm odaklı, akılcı ve mantıklı davranalım” ifadesiyle cevap verdi.

 Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Kenan Doğulu, "1997'de Cumhuriyet Bayramı için yeniden düzenlediğiniz 10. Yıl Marşı hâlâ büyük ilgiyle dinleniyor. 95 yılda ülkemiz birçok zorlu süreçten geçti. Türk askeri hem içeride, hem de dışarıda terörle kararlı biçimde mücadele ediyor. Bu süreçle ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim?” sorusuna şu yanıtı verdi:

 "Her duyduğumda iyi ki yapmışız dediğim bir proje. Hem yeni nesle aktarılıyor, hem de meydanlarda, özel günlerde daha iyi bir ses kalitesiyle çalınıyor 10. Yıl Marşı. Millet olarak birbirimize hep sahip çıktık, çıkacağız. Her karanlık gecenin ardında bir aydınlık sabah olduğunu aklımızdan çıkarmayacağız. Cumhuriyetimizi, Atatürk ve fikir arkadaşlarının rüyasını ilelebet savunup geliştirmeye çalışacağız. Birlikten güç doğar. Hoşgörülü, çalışkan, üretken, bilim, sanat ve fikir dolu olmalıyız. Üstesinden gelinemeyecek zorluk yoktur. Yeter ki çözüm odaklı, akılcı ve mantıklı davranalım."

 

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Kenan Doğulu

Şu Anda Okunanlar

Henüz okumadığınız ancak diğer okurların şu anda en çok tıkladıkları haberler. Daha fazlası…

Şu Anda Okunanlar

Henüz okumadığınız ancak diğer okurların şu anda en çok tıkladıkları haberler. Daha fazlası…

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler