Kapat
A+ A-

Yakalanan kapkaççı dizi oyuncusu çıktı

İstanbul Çağlayan'da turist olarak İstanbul'a gelen Moğolistan uyruklu kadın M.B.'nin (35) çantasını kapkaç yaparak çalan Ömer S. (20) polis tarafından iki saat sonra yakalandı. Ömer S.'nin dizilerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı
DHA
Yayınlanma tarihi: 19 Kasım 2013 Salı, 15:30

[Haber görseli]

Daha önceden iki kez polise geliş kaydı bulunan Ömer S.’nin dizilerde figüran olarak rol aldığı ortaya çıktı. Öğle saatlerinde meydana gelen olayda turist olarak İstanbul’da bulunan Moğolistan uyruklu M.B.’nin çantası bir kişi tarafından kapkaç yapılarak çalındı. Hırsız çantayı alarak yaya olarak kaçarken, M.B.’nin yaptığı şikayet üzerine polis bölgede çalışmaya başladı. Aynı bölgede birkaç saat sonra polisler verilen eşkale uygun bir kişinin dolaştığını tespit etti.

"Dur" ihtarı yapılan kişi kaçmaya başlayınca kovalamaca başladı. Polis ekipleri kısa sürede kaçan kişiyi gözaltına aldı. Yakalanan kişi Ömer S.’nin üzerinde yapılan aramada mağdur M.B.’nin çantasından aldığı 250 dolar ile 150 milyon bulundu. Daha önceden iki kez polise geliş kaydı bulunan Ömer S.’nin dizilerde figüran olarak rol aldığı ortaya çıktı. Ömer S.’nin bir dizide öğrenci rolünde, başka bir dizide ise çekim yapan foto muhabiri rolünde oynadığı belirtildi. Poliste işlemleri tamamlandıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler