Kapat
A+ A-

Erdoğan: Ve şimdi inlerinden çıkarılıyor

Tokat'ta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başbakanlığı döneminde çalışma ofisine 'böcek' konulmasıyla ilgili açılan davada yargılanan iki firari polisin, Romanya'dan Türkiye'ye getirilmesine değindi ve "Nereye kaçarsanız kaçın sizi bulacağız" dedi.
Yayınlanma tarihi: 29 Mart 2015 Pazar, 16:50
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen "Tokatlılar Buluşması" etkiliğine katıldı.
Burada bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, başbakanlığı döneminde çalışma ofisine 'böcek' denilen dinleme cihazı konulmasıyla ilgili açılan davada yargılanan iki firari polisin, Romanya'dan Türkiye'ye getirilmesine de değindi.
Erdoğan, "Başbakan'ın ofisine böcekleri yerleştirmek suretiyle kalkıpta başbakan hangi bakanla, uluslararası hangi başbakanla, neyi konuşuyor bunu takip etmek isteyenler siz değil miydiniz?
Madem dürüstsün sen emniyetin bir mensubusun, sen başbakanın yanında bir görevlisin ya. Sen ne zamandan beri ajanlığa casusluğa başladın. Peki neden kaçıp gidiyorsun o zaman. Nereye kaçarsanız kaçınız sizi bulacağız. İşte Romanya'ya kaçtınız. Ve orada yakalandınız.
Dedik ya bunları inlerinden çıkaracaz. Ve şimdi inlerinden çıkarılıyor" dedi. "Coğrafyamızdaki tüm kardeşlerimiz yanımızda, bize bu yeter gerisi kader " diyen Erdoğan, konuşmasının ardından spor salonundan ayrıldı.
Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Recep Tayyip Erdoğan

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler