Kapat
A+ A-

Fatih Portakal CHP'li Muharrem İnce'ye fena çattı

Ziyaret ettiği kafede siyaset yapmasına izin vermeyen işletme sahibi ile tartışan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'ye FOX TV spikeri Fatih Portakal'dan tepki geldi.
Yayınlanma tarihi: 27 Ekim 2015 Salı, 10:01


[Haber görseli]
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken bir işletme sahibi ile tartıştığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Ziyaret ettiği kafede siyaset yapmasına izin vermeyen işletme sahibi ile tartışan CHP'li İnce'ye FOX TV spikeri Fatih Portakal'dan çok sert tepki geldi.

"ADAM İSTEMİYOR"

Haber ardındanda konuşan Portakal, esnafı haklı gördüğünü belirterek "Sayın İnce, sizin seçimlere girecek olmanız hiç önemli değil. Adam istemiyor. Çok da güzel tepkisini ortaya koymuş" dedi.

"YENİ Mİ FARKETTİN SAYIN BAŞKAN?"


Kafe sahibi ile İnce'nin tartışması ardından Yalova Belediyesi'nin 'Söz konusu işyerinin kafeterya ruhsatının bulunduğu, ancak lokanta olarak işletildiği tespit edilmiştir' gibi bir gerekçe hazırlayarak, işletmeye tutanak tutmasına da dikkat çeken Portakal, "Yalova Belediye Başkanı CHP'li. Şimdi mi fark ettiniz oranın kafe olup da restaurant olarak işletildiğini Sayın Başkan?" sorusunu yönetti.

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Muharrem İnce

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler