Komedyen Atilla Arcan'a veda... Babasını böyle sırtladı

Dün hayatını kaybeden ünlü komedyen Atilla Arcan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Arcan'ın tabutunu taşıyanlar arasında kızı Şebnem Sevgi Arcan da vardı. Şebnem Sevgi Arcan babasının tabutunu sırtladığı an duygusal görüntüler ortaya çıktı.
Yayınlanma tarihi: 18 Kasım 2015 Çarşamba, 16:55

[Haber görseli]

Dün hayatını kaybeden ünlü komedyen Atilla Arcan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Erenköy Galippaşa Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazına Arcan'ın ailesi, arkadaşları ve sanat camiası katıldı.

80'LER DİZİSİNİN OYUNCULARI KATILDI

'Binbir Surat Atilla Arcan' adındaki ünlüleri taklit ettiği gösterileri ile tanınan 70 yaşındaki Atilla Arcan, dün Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve AraştırmaHastanesi'nde hayatını kaybetmişti.

Arcan'ın bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazına Eşi Gül Arcan, kızı Şebnem Sevgi Arcan, oğulları Uğur, Özgür ve Barış ile sanat camiasından Erol Evgin, Rasim Öztekin, Müjdat Gezen, Yalçın Menteş, Birol Güven gibi isimler ile 80'ler dizisinin oyuncuları katıldı.

[Haber görseli]

KÜÇÜKYALI'DA TOPRAĞA VERİLDİ

Cami avlusunda babasının tabutuna sarılan Şebnem Sevgi Arcan uzun süre ağladı. Tekerlekli sandalyesiyle cenaze namazına katılan komedyen Yalçın Menteş'in bir süre gözyaşı dökmesi de dikkat çekti. Atilla Arcan'ın cenazesi helallik alınmasından sonra omuzlarda taşındı. Daha sonra cenaze aracına konulan Arcan'ın cenazesi, Küçükyalı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

[Haber görseli]
Atilla Arcan ve kızı Şebnem Sevgi Arcan

ÖZTEKİN: KİBAR VE ÇALIŞKAN BİR KİŞİYDİ

Bu arada camii avlusunda gazetecilere açıklama yapan sanatçı Rasim Öztekin, Atilla Arcan'ın çok kibar ve çalışkan bir kişi olduğunu, kendisini kaybetmelerinden dolayı üzgün olduğunu söyledi.

[Haber görseli]

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Erol Evgin, Müjdat Gezen