Kapat
A+ A-

Şehirlerarası 'swinger'cılara suçüstü

ADANA'da sosyal paylaşım sitelerinden tanıştıkları kişilerle, bir kadının birden çok erkekle aynı anda cinsel ilişkiye girdiği 'gang bang' denilen yöntemle grup seks yapan 2'si kadın 4 kişi yakalandı. Müşteri görünümdeki polislerin yanına bir bavul dolusu fantezi iç çamaşırı getirenlerden karı koca olanların, Adana'daki swinger operasyonunda yakalanıp 6 ay cezaevinde kaldığı ortaya çıktı.
Yayınlanma tarihi: 11 Mart 2016 Cuma, 11:44

[Haber görseli]
Ahlak Büro Amirliği ekipleri, sosyal medya üzerinden haberleşen bazı grupların para karşılığında gang bang denilen seks partilerini organize ettiklerini saptadı. Siteleri takibe alan ekipler, Reşatbey Mahallesi'nde oturan 36 yaşındaki Mustafa Ö. ile eşi 27 yaşındaki Duygu Ö. ile Mersin'de yaşayan 22 yaşındaki Esra Ç. ve erkek arkadaşı 35 yaşındaki Sercan K.'nın aynı grup içerisinde yer aldıklarını ve birlikte hareket ettiklerini belirledi. 'Armina-Tan' sahte hesabını kullanan Esra Ç. ve Sercan K. ile temasa geçen polisler, işadamı olduklarını ve renkli bir gece geçirmek istediklerini söyledi. Çift, internet üzerinden yazıştıkları polislerden katılımcı başına bin TL istedi. Polis, pazarlık sonrasında bir geceliğine kiraladığı apart daireyi buluşma adresi olarak verdi.

BAVUL DOLUSU FANTAZİ
Bir bavula doldurdukları fantezi giysileri ile birlikte Mersin'den yola çıkan Esra Ç. ve Sercan K., Adana'da oturan Mustafa Ö. ile eşi Duygu Ö.'nün evine geldi. İkisi kadın 4 kişi, akşam saatlerinde de polisin kiraladığı apart dairenin kapısını çaldı. Kapıyı Ahlak Bürosu polisleri açtı. Polisi karşısında gören Mustafa ve Duygu Ö., geçtiğimiz yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen swinger operasyonunda kendilerini gözaltına alan ekibi tanıyıp, kaçmak istedi. Ekipler, Mustafa ve Duygu Ö. ile Esra Ç. ve Sercan K.'yı yakaladı. Mustafa Ö. ile Duygu Ö.'nün, 6 ay cezaevinde kaldıktan sonra para karşılığında fuhuş yaptığı belirlendi. Evde bir miktar uyuşturucu madde de ele geçirildi.
Gözaltına alınıp Ahlak Bürosu'nda sorgulanan zanlılardan Esra Ç. aynı anda birden fazla erkekle birlikte olmaktan zevk aldığını belirterek, "Bu işi para karşılığı yaptığımı erkek arkadaşım bilmiyor" dedi.

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler