Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıda şehit olan asker için tören düzenlendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Er Fatih Çaybaşı için Artvin Jandarma Komutanlığında tören düzenlendi
Yayınlanma tarihi: 26 Ağustos 2016 Cuma, 10:53

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Er Fatih Çaybaşı için Artvin Jandarma Komutanlığında tören düzenlendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna düzenlenen silahlı saldırıda şehit olan Jandarma Er Fatih Çaybaşı (24) Artvin Jandarma Bölge Komutanlığı bahçesinde tören düzenlendi.

Törene, Artvin Valisi Muhterem İnce, AKP Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alper, şehit babası Şevket Çaybaşı, annesi Zöhre Çaybaşı ve küçük kız kardeşi Zeynep ile şehit'in yakınları ve idari amirlerle birlikte askeri personel katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı'nın öz geçmişi okundu. Şehit'in ailesi güçlükle ayakta dururken törenin ardından şehit'in naaşı askeri helikopter ile memleketi Erzincan'a gönderildi.

A+ A-

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

İsrafil Kışla, Kemal Kılıçdaroğlu, Uğur Bayraktutan