Sema Çelebi serbest bırakıldı

İstanbul’da kaçak inşaat yaptırmak suçundan hakkında yurt dışına çıkış yasağı ve yakalama kararı bulunan, magazin dünyasının yakından tanıdığı isimlerden 61 yaşındaki Sema Çelebi, Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde gözaltına alındı. Çelebi İfadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Bunlarla da ilgilenebilirsiniz
DHA
Yayınlanma tarihi: 5 Eylül 2016 Pazartesi, 15:13

[Haber görseli]

Bir dönem televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarında jüri üyesi olarak ünlenen Sema Çelebi, bu sabah Yunanistan’ın Sisam Adası’na gitmek için Kuşadası Limanı’na gelerek, feribot bileti aldı. Polis, pasaport kontrolünde Çelebi’nin İstanbul’da kaçak inşaatla ilgili hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunduğunu belirleyip, pasaportuna el koydu. Sema Çelebi, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken yakınlarını arayıp gözaltına alındığını haber verdi.

SEMA ÇELEBİ SERBEST BIRAKILDI

İstanbul’da kaçak inşaat yaptırmak suçundan hakkında yurt dışına çıkış yasağı ve yakalama kararı bulunan, magazin dünyasının yakından tanıdığı isimlerden 61 yaşındaki Sema Çelebi, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde gündüz saatlerinde gözaltına alındı. İfadesi alınan Çelebi, serbest bırakıldı.

Sema Çelebi kimdir?

A+ A-
Cumhuriyet İMECESİ