A+ A-

Kuran kursunun servisinde unutulan epilepsi hastası 5 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi

Şanlıurfa’da özel bir kursa ait servis aracında unutulduğu iddia edilen 5 yaşındaki epilepsi hastası çocuk yaşamını yitirdi. Çocuğun cesedini ise yaklaşık 6 saat sonra aracı park ettiği yerden almaya giden servis sürücüsü buldu.
Yayınlanma tarihi: 17 Temmuz 2017 Pazartesi, 22:14

[Haber görseli]

Şanlıurfa'da bir Kuran kursunun servisinde epilepsi krizi geçiren 5 yaşındaki çocuk yere yığıldı. Şoför durumu fark etmeyerek kapısını kilitlediği araçtan ayrıldı. İçeride kalan çocuk aşırı sıcak ve havasızlıktan yaşamını yitirdi.

Olay, öğleden sonra merkez Karaköprü İlçesi’nin Çankaya Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Yaz Kuran Kursu’na minibüsle gönderilen epilepsi hastası Sami Çiçek, arka koltukta fenalaşarak yere yığıldı. Kursa gelen sürücü Mustafa A., arka koltuktaki Çiçek’i fark etmeyip aracı park edip kilitledi.

Bir süre sonra aracının başına gelen servis sürücüsü Mustafa A., arka koltukta yerde baygın yatan Sami Çiçek’i fark edip hastaneye götürdü. Sami Çiçek, acil serviste yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Çocuğun cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başatılırken, sürücü Mustafa A. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler