Kapat
A+ A-

Erdoğan'ın posterini 7 katlı oteline bedava astı

İzmir mitingini 2 Ağustos'ta yapacak olan cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için kent hazırlanıyor. Çankaya'da yedi katlı Onur Han, Erdoğan posterleriyle giydirildi. Ontur Otel'in sahipleri, posterleri ücretsiz astı.
DHA
Yayınlanma tarihi: 21 Temmuz 2014 Pazartesi, 12:50
[Haber görseli]
Cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00'da Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı mitingle İzmirliler'den oy isteyecek. 50 bin şapka, 10 bin tişört ve 50 bin bayrağın dağıtalacağı mitingte sıcağa karşı 100 bin adet pet su verilecek. Miting alanına havadan gül kokulu su püskürtülecek. AKP yönetimi, İzmir'i Erdoğan'ın kampanyası için hazırlıyor. Yerel seçimde AKP adayı Binali Yıldırım tarafından da kullanılan Çankaya'daki Gazi Bulvarı ile Gaziosmanpaşa Bulvarı'nın keşistiği yerde bulunan 1. Onur Han, Erdoğan posterleri ile giydirildi. Üzerinde Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu

"Milli irade milli güç, Hedef 2023" yazılı 37x17 metre boyutlarındaki poster hanın bin yüzüne üzerinde "Türkiye'nin gücüne güç kat" yazan 16x 17 metre boyutlarındaki bir diğer poster de hanın diğer yüzüne asıldı. Ontur Otelleri'nin sahipleri Mehmet Onur ve Ahmet Onur'a ait olan handaki giydirme çalışmasından ücret alınmadığı öğrenildi. İzmir'de 110 duvara Erdoğan posterleri gerilecek.
Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler