Kapat
A+ A-

Burak'dan sonra Bilal de gemi işine girdi: İşte Bilal'in dev 'gemicik'i

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bir oğlu daha 'gemicilik' işine girdi. Burak Erdoğan'dan sonra şimdi de Bilal Erdoğan'ın bir gemisi var...
Yayınlanma tarihi: 21 Temmuz 2014 Pazartesi, 17:31

[Haber görseli]

Palmali Denizcilik tarafından, Türkter Tersanesi'nde inşa edilen 10 gemilik ürün tankeri siparişinden ilki olan 7 bin 150 DWT taşıma kapasiteli M/T MECİD ASLANOV isimli ürün tankeri, Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın şirketine satıldı.

Denizhaber.com.tr'den Recep Canpolat'ın haberine göre, Palmali Denizcilik tarafından Yardımcı Group Tersanelerine 170 milyon dolara sipariş edilen 10 adet ürün tankerinden ilki olan 7 bin 150 DWT kapasiteli M/T MECİD ASLANOV isimli ürün tankeri, BMZ Group'a satıldı.

Edinilen bilgiye göre, Palmali Denizcilik tarafından, Türkter ve Yardımcı Tersanelerine inşa edilen 10 gemilik ürün tankeri siparişinden ilki olan, 7 bin 150 DWT taşıma kapasiteli M/T MECİD ASLANOV isimli ürün tankeri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Necmettin Bilal Erdoğan, Kardeşi Mustafa Erdoğan ve Eniştesi Ziya İlgen'in ortak olduğu BMZ Group Denizcilik Şirketine satıldığı kaydedildi.

BMZ Group Denizcilik tarafından satın alınan M/T MECİD ASLANOV isimli ürün tankerinin, kaça mal olduğu ise açıklanmadı.

Haberin tamamı için tıklayın

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler