Kapat
A+ A-

AVM'lere bayram yasağında yeni gelişme

Ankara Valiliği’nin daha önce Başkent’te Ramazan bayramının ilk günü kapalı olacağını duyurduğu AVM’lerle ilgili sürpiz bir gelişme yaşandı. Bu bayramda inisiyatif AVM’lere bırakıldı. Ankara’da AVM’ler yarın 14.00’da açılabilecek, karar önümüzdeki bayramların birinci günleri ve 1 Ocak’ta uygulanacak.
Yayınlanma tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe, 15:00

[Haber görseli] Ankara Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü’nün 7 Haziran’da Ankara’daki AVM’lere gönderdiği ‘ AVM’lerin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile her yıl 1 Ocak’ta kapalı olacağı’ yönündeki talimatın, bu bayramda uygulanmayacağı öğrenildi.

Hürriyet gazetesinden Doğuhan Giritlioğlu'nun haberine göre, yarın kentteki AVM’lerin açık ya da kapalı olması, AVM yönetimlerinin inisiyatifine bırakıldı. Öte yandan, kararın geçerliliğini sürdürdüğü ancak bu bayram için ertelendiğini kaydedildi. Ankara Ticaret İl Müdürlüğü tarafından AVM yönetimlerine iletilen bilgi doğrultusunda bugün AVM’ler 14.00-22.00 arasında açık olabilecek.

 BİR SONRAKİ BAYRAMA KALDI

 Ankara Valiliği’nin kararı doğrultusunda, önümüzdeki bayram(1’inci günleri) ve 1 Ocak’ta, kentteki AVM’ler tatil olacak.

 

Her gün bir Cumhuriyet gazetesi alın, aldırın…
Comment disclaimer

Etiketler:

AVM, Bayram yasağı

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler