Emre Karayel'in burnunu kırdılar

Ünlülerin avukatı Deniz Ketenci’nin yaş günü partisinde olay çıktı. Tartıştığı bir işadamının koruması Emre Karayel’e kafa atınca oyuncunun burnu kırıldı.
Yayınlanma tarihi: 7 Mart 2014 Cuma, 09:43

[Haber görseli]

Avukat Deniz Ketenci yeni yaşını Nişantaşı’ndaki Zihni Bar’da kutladı. Magazin ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı gecede Ketenci’ye bir de sürpriz vardı. Orkestra kuran dostları gecede hep bir ağızdan şarkı söyledi.

Eğlenceli başlayan gecenin finali tatsız oldu. Tartıştığı işadamının koruması Emre Karayel’e kafa attı. Baygınlık geçiren oyuncu, Ebru Yaşar’ın kollarına düştü. Burnu kırılan Karayel’i oyuncu arkadaşları hastaneye yetiştirdi.

ŞÖHRETLER KOROSU ŞARKILAR SÖYLEDi

Ünlülerin avukatı Deniz Ketenci’nin doğum gününe katılan ünlü isimler, küçük bir orkestra kurarak parti sahibine sürpriz hazırladı.

Ünlü avukat Deniz Ketenci’nin Nişantaşı Zihni Bar’daki doğum günü partisine adeta ünlü yağdı. Partiye; Meltem Cumbul’dan Arda Turan’a, Rıza Kocaoğlu’ndan Adnan Polat’a cemiyet, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Davetliler, mekana 1960’lı yılların modasına uygun kıyafetler giyerek katıldı.

Gecenin geç saatlerine kadar süren partide dostları Ketenci’ye bir de sürpriz hazırladı; küçük bir orkestra kurup birlikte şarkılar söylediler.

EMRE KARAYEL’İN BURNU KIRILDI

Partiye katılan Emre Karayel için gece tatsız bitti. Kavga eden oyuncu, bir işadamının korumasından dayak yedi. Sarp Akkaya ve Rıza Kocaoğlu, burnu kırılan Karayel’i hastaneye götürdü.

(Milliyet)

A+ A-
Cumhuriyet İMECESİ