Sunucu Murat Başoğlu'nun ilişki yaşadığı yeğeni ile ilgili çarpıcı iddia: İlişkileri 14-15 yaşındayken başlamış

Sunucu Murat Başoğlu'nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu kesinleşmişti. Herkes bu ilişkinin ne zaman başladığını merak ediyor. Instagram'da magazin ünlüleri hakkında yorumlar yazan 'magagenius' isimli hesaptan çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre, amca-yeğen arasındaki ilişki, Burcu Başoğlu henüz 14-15 yaşındayken başlamış

24 Ağustos 2017 Perşembe, 09:55

<video:810064>

Sunucu Murat Başoğlu (49) ile ağabeyinin kızı, yani öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın başrolünde olduğu yılın ihanet skandalında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Murat Başoğlu'nun öpüştüğü kadın öz yeğeni çıkmıştı: Şoka giren koca 4 milyon TL'lik dava açtı

Burcu Başoğlu Kabadayı'nın eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı ve dilekçedeki ayrıntılar ilişkinin daha önceye dayandığını ortaya çıkardı. Örneğin dava dilekçesinde "Burcu Başoğlu Kabadayı, bu durumun ilk olmadığını, bu olaydan bir hafta önce amcası ile Çeşme’ye gittiklerini ve oradaki otelde birlikte kaldıklarını ve otel odasında da amcasının kendisini öptüğünü, kendisinin de karşılık verdiğini itiraf etmiştir" deniliyor. Peki ama bu ilişki ne zaman başladı? Herkesin merak ettiği bu sorunun cevabı bir süredir Instagram'da ünlüler hakkında ilginç yorumlar yapan ve çeşitli iddialar ortaya atan 'magagenius' adlı hesaptan geldi.

Avukatı açıkladı: Öpüştüğü kadın Murat Başoğlu'nun yeğeni

Bu hesabın iddiasına göre; Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın ilişkisinin başlangıcı 20 yıl önceye dayanıyor. Yani Burcu Başoğlu henüz 14-15 yaşlarında. Amcası Murat Başoğlu da Şebnem Dönmez ile birlikte 'Sabah Şekerleri'ni sunmaya başlamış ve yeni yeni ünlü olmuş. Magagenius' hesabı, Burcu Başoğlu'nun ergenlik yıllarından beri amcasına aşık olduğunu, Murat Başoğlu'nun da yeğeninden 15 yaş büyük olmasına rağmen bu duruma hiç itiraz etmediğini öne sürüyor.

FOTOĞRAFI KİM SIZDIRDI?

Magagenius'un bir başka iddiası da şöyle: İkilinin yıllardır sakladığı bu ilişkiyi, Burcu Başoğolu Kabadayı'nın eşi Selçuk Kabadayı bir şekilde öğrenmiş. Kanıt bulmak için de özel dedektif tutarak takip ettirmiş. Bu ilişkinin basına sızmasını da Selçuk Kabadayı sağlamış. Selçuk Kabadayı'nın yüklü bir tazminat almak için ilişkiyi basına sızdırdığı da iddia ediliyor. Nitekim Selçuk Kabadayı'nın 2 milyon eşi Burcu Başoğlu Kabadayı'dan, 2 milyon da Murat Başoğlu'ndan tazminat talep etmesi, bu iddiayı doğrular nitelikte. 

Bir başka iddia da ilişkiyi Murat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek Başoğlu'nun basına sızdırdığı yönünde. (Posta)

Oyuncu Murat Başoğlu'na hapis cezası

Murat Başoğlu haberlere böyle savunmuştu :Yazdıkları kişi benim ağabeyimin kızı, böyle bir şey var mı!…