Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel 'Polatlar' yüzünden tehdit edildiğini açıkladı: 'Sizin önünüzde eğilmem'

Dilan Polat-Engin Polat’ın kara para akladıklarına ilişkin iddiaları başından beri takip eden gazeteci, Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel tehdit edildiğini açıkladı. Sosyal medyadan açıklama yapan Ağırel, "Hiç uzatmayalım, hodri meydan. Elinizden geleni ardınıza koymayın" diye yazdı.

Yayınlanma: 22.11.2023 - 11:19
Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel 'Polatlar' yüzünden tehdit edildiğini açıkladı: 'Sizin önünüzde eğilmem'
Abone Ol google-news

Sosyal medya ünlüleri Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para akladığının ortaya çıkmasında büyük bir rol oynayan ve Engin Polat'ın "üzerimizden prim kasıyor" dediği gazeteci, Cumhuriyet yazarı Murat Ağırel, tehdit edildiğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan gazeteci Ağırel, kara paranın sahibini sorguladığını ve bu yüzden harekete geçildiğini vurguladı.

"ATEŞE DOKUNUYORUM VE HEDEF OLUYORUM"

Ağırel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Ateşe yürüyorum, ateşe dokunuyorum ve hep hedef oluyorum. Uyuşturucu Baronlarını ve maşalarını yazıyorum tehdit ediyorlar,hırsızları yazıyorum davalarla yıldırmaya çalışıyorlar,sahte ilaç çetelerini ve iş takipçilerini yazıyorum kadını koruma kanunundan uzaklaştırma kararı aldırıyorlar."

"ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN"

Ağırel şöyle devam etti:

"Bu seferki sebep Dilan Polat dosyası. Kirli paranın sahibini sorguladıkça malum odaklar harekete geçti. Akılları sıra beni tehdit ve baskı ile yönlendirmeye çalışıyorlar.

Sosyal medyadaki tetikçileri ile kara paranın kaynaklarından biri olan Sanal Bahis işi yokmuş ve ismi geçen kişiler suçsuzmuş algısı yaratmaya çalışıyorlar. Tezgah kuruyorlar, tehdit ediyorlar. Hiç uzatmayalım, hodri meydan. Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Asla vazgeçmeyeceğim. Memleketim için verecek bir canım, milletim için vereceğim son nefesim var. Sizin önünüzde eğilmem."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler