Kılıçdaroğlu, "Bakalım propagandası ne zaman başlayacak?" dedi, AKP video paylaştı

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Adalet Bakanı Bozdağ'a tepki göstererek "Bakalım Ayasofya Camii propagandası ne zaman başlayacak. Bunlar için her şey reklam. Hiçbir kutsalları yok, müşterekler yok, sadece propaganda" ifadelerinin ardından AKP'den dikkat çeken bir paylaşım geldi. AKP, Kılıçdaroğlu'nun paylaşımından yaklaşık 1 saat sonra Ayasofya konulu bir video yayınladı.

Yayınlanma: 27.04.2023 - 23:40
Abone Ol google-news

Millet İttifakı ortak Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın "14 Mayıs akşamı ya şampanya patlatıp sabaha kadar kutlayanlar olacak ya da temiz alnını şükür için secdeye koyup Rabb'ine hamdedenler olacak" ifadelerine yanıt vermişti.

'HİÇBİR KUTSALLARI YOK'

Paylaşımında gençlere de seslenen Kılıçdaroğlu, "Bakalım Ayasofya Camii propagandası ne zaman başlayacak. Bunlar için her şey reklam. Hiçbir kutsalları yok, müşterekler yok, sadece propaganda. Ortak değerlerimizi ne hale getirdiler? Temiz alın çalmayanın, çırpmayanın, harama el sürmeyenin, halkını aç bırakmayanındır. Nokta!" diye yazmıştı.

AKP'DEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımının ardından AKP'den dikkat çeken bir video geldi. AKP yaklaşık 1 saat sonra yayınladığı seçim videosunda Ayasofya'ya yer verdi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler