Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü, trol saldırısı yedik

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur'un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon'a konuk oldu. Uğur, çekimlerin 7 saat sürdüğünü ve bir trol saldırısına maruz kaldıklarını söyledi.

Yayınlanma: 22.05.2023 - 09:30
Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü, trol saldırısı yedik
Abone Ol google-news

YouTube üzerinden yayın yapan Babala TV'nin sahibi, dijital içerik üreticisi Oğuzhan Uğur, ikinci tur cumhurbaşkanı seçimine sayılı günler kala Mevzular Açık Mikrofon'a konuk olan Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çekimlerinin 7 saat sürdüğünü söyledi. 

Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu programda bir tane trol saldırısı olduğunu ve kişinin salonu terk ettiğini belirtti. 
 
Uğur, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
 
"M.A.M. 15. bölüm tam 7 saat sürdü. İyi önlemler aldık ama bir tanecik trol saldırısı yedik maalesef. Nazarlık niyetine… Kendini rezil edip salonu terk etti sağ olsun. (Tanıtıma özellikle koyacağım.) Sorular çok sertti ama kazasız belasız bitirdik çok şükür. Tanıtım yarın sabah, tam bölüm çarşamba akşamı 21.30da yayında."

 

"GECENİN EN BOMBA OLAYI"

Oğuzhan Uğur, daha sonra sahte bir hesabın Twitter'da açtığı sohbet odasına ilişkin paylaşımda bulundu.

Uğur paylaşımda şöyle dedi:

"Gecenin en bomba olayı, sahte bir hesabın tivitırda sohbet odası açıp, Mevzular Açık Mikrofon Kemal Kılıçdaroğlu yayını diye başlık atıp, salondan canlı yayın yapıyorum diyerek odaya 20 bin insan toplamasıydı. Çekimdeyken çılgınlar gibi bildirim gelmeye başladı telefonuma. Göz ucuyla baktım, herkes “canlı yayın açıldı, müdahale et” diye uyarıyordu mesajla. Konuğumun lafını bölmemek için bekledim. Sonra gerçek ortaya çıktı. Yayın bizim salondan yapılmıyordu. O sahte hesap, Sn. Kılıçdaroğlu’nun 2013 yılında katıldığı Genç Bakış programını açmış internetten, dinletiyordu 20 bin kişiye. Hıhh =)) Biri “Kamer Genç ile görüştünüz mü?” sorusunu sorunca anca anlıyor insanlar konuyu. (İyi ki) Hiç kızmadım, akıllı çocukmuş, bu tiviti okuyorsan bize ulaş. Tam bir içerik üreticisisin gerçekten"

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler