Beşiktaş’ta oluşturulacak listeler ve projeler önem arz ediyor: İki Adanalının seçimi

Beşiktaş'ta yeni başkanın belli olmasına sayılı günler kaldı. Ahmet Nur Çebi, gördüğü baskılar üzerine olağanüstü kongre kararı almıştı.

Yayınlanma: 15.11.2023 - 04:00
Beşiktaş’ta oluşturulacak listeler ve projeler önem arz ediyor: İki Adanalının seçimi
Abone Ol google-news

Adaylar hemen ortaya çıkmaya başladı. Çebi girmeme kararı aldı. Divan Başkanı Tevfik Yamantürk ve yönetici Emre Kocadağ’ın isimleri gündeme oturdu. Yamantürk adaylığını açıklamasından kısa bir süre sonra çekildiğini duyurdu. Bir diğer isim Emre Kocadağ ise bu dönem aday olmayacağını söyledi. Şimdi iki aday kaldı, bunlardan birisi Serdal Adalı diğeri de Hasan Arat. İki Adanalının seçimine tanıklık edeceğiz.

Serdal Adalı

"ADALI’YA SÖZÜM VARDI"

Hem Adalı hem de Arat’ın mal varlıkları iyi durumda. Serdal Adalı kazanırsa şimdiki teknik direktör Rıza Çalımbay’la devam edecek, sportif direktörlüğe de Mehmet (Şifo) Özdilek’i getirecek. Adalı’nın yönetim listesindeki ilk isim Metin Keçeli oldu. Keçeli, Cumhuriyet’e yaptığı açıklamada “Adalı’ya sözüm vardı, şimdi o sözümü yerine getiriyorum” dedi.

Hasan Arat

"BEŞİKTAŞ KAZANACAK"

Hasan Arat ikisi yabancı ikisi de Türk olmak üzere 4 hocayla görüşmelere başladı. Türk teknik adamlardan biri Sergen Yalçın. Sportif direktör adayı Samet Aybaba. Camiadan iki adaya itiraz çıkmadı. Hangisi başkan olursa olsun “Beşiktaş kazanacak” yorumu yapılıyor. Başkan adayları seçimden önce hem medyanın hem de üyelerin karşısına çıkacak. Oluşturacakları listeler ve sunacakları projeler önem arz ediyor.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler