Diego Simeone'den Arda Turan'a ziyaret: 'Seni seviyorum Mister...'

İspanya LaLiga ekiplerinden Atletico Madrid'in teknik direktörü Diego Simeone, eski öğrencisi Arda Turan'ı ziyaret etti.

Yayınlanma: 13.10.2023 - 14:36
Diego Simeone'den Arda Turan'a ziyaret: 'Seni seviyorum Mister...'
Abone Ol google-news

Atletico Madrid'in teknik direktörü Diego Simeone, eski öğrencisi Arda Turan'ın çalıştırdığı Eyüpspor tesislerine gitti. Eyüpspor antrenmanını takip eden Arjantinli teknik adam antrenman sonrasında futbolcularla tanışıp eski öğrencisi hakkında konuştu.

Arda Turan sosyal medayadan yaptığı paylaşımda Simeone'ye teşekkür etti.

Arda Turan yaptığı paylaşımda, "İnsan hayatı, biriktirdiği anıların toplamı. Kağıt üzerine yazılan başarılar ve kalplere yazılan dostluklar. Yıllarca birlikte çalıştık, oyunculuk kariyerimin çok önemli başarılarına onunla imza attım. Bugün ailesiyle geldiği İstanbul gezisinde çok kısıtlı zamanını ayırarak, sabah antrenmanımızda bizleri ziyaret etti Diego Simeone. Kazandığı onlarca başarının temelinde; futbola duyduğu inanılmaz sevgi ve dostlarına olan bağlılığı olduğunu bugün bir kez daha gösterdi. Benim için, takımım için çok büyük sürprizdi. Antrenman sonunda tüm oyuncuları teker teker tebrik ederek kalbinin bizlerle olduğunu belirtti. Sahadaki çözümleriyle, taktikleriyle bir deha olan Mister Simeone bugünkü ziyaretiyle, kalbinin de ne kadar özel olduğunu bir kez daha gösterdi. Seni seviyorum Mister, seni her zaman sevdim, hep de seveceğim. Çok teşekkür ederim. Hayatımın sonuna kadar hatırlayacağım bu özel an için, dostluğumuz için…" ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler