Galatasaray ile anılıyorlardı: Abdülkadir Ömür ve Rıdvan Yılmaz sorusuna yanıt!

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Başkanvekili Erden Timur, Florya'da basın mensuplarıyla yaptığı sohbette transfer sorularına cevap verdi.

Yayınlanma: 24.01.2024 - 18:40
Galatasaray ile anılıyorlardı: Abdülkadir Ömür ve Rıdvan Yılmaz sorusuna yanıt!
Abone Ol google-news

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, Florya'da basın mensuplarına transferle ilgili açıklamalar yaptı.

"Sol bek, orta saha transferi var mı? Gelecek gidecek oyuncular konusunda hangi aşamadayız?" sorusuna Erden Timur, "Değerli bir takımımız var. Hakikaten Şampiyonlar Ligi'ndeki performansı biliyoruz. Çok becerikli oyuncularımız var. Ülkemizde şöyle bir şey var, Galatasaray'da bir miktar daha fazla belki de, geçen seneki Kaan Ayhan şimdi ne kadar başarıyla birçok pozisyonda mücadele ediyor. Barış da öyle. Çok iyi oynayan bir kaptanımız var. Oyunculara sabretmiyoruz, zaman vermiyoruz" cevabını verdi.

"1-2 TAKVİYE OLABİLİR"

Erden Timur, "Belli mevkilere transfer olabilir. Kış transfer dönemi çok kısıtlı bir dönem. Geçen seneki takımın planlaması içinde doğru adımlar atmak lazım. Sonuçta uzun sözleşme olursa, 2-3 sene bile olsa kontenjan dolduruyorsunuz. Kış transferinde seçenek azdır. Şu an görünen 1 veya 2 takviye. Hocamızın da istediği... Dört dörtlük oyuncu bulabilirsek, ilk 11'e alternatif, zaman zaman görev alacak, kenarda görev almayı bekleyecek... Direkt 11 için tam seviyede oyuncu bulunca bu hamle yapılacak. Kulüpler, değerli oyuncularının gitmesine kış transferinde izin vermiyor" açıklamasını yaptı.

"FORVET TRANSFERİ OLMAYACAK"

"Forvet transferi yapılacak mı?" sorusuna Erden Timur, "Hayır. Yazılan isimlerin yüzde 95'i yanlış" cevabını verdi.

RIDVAN YILMAZ VE ABDÜLKADİR ÖMÜR

"Rıdvan Yılmaz ve Abdülkadir Ömür ile temas oldu mu?" sorusunu Erden Timur "Oyuncu isimleriyle ilgili yorum yapamam. Yanıt veremeceğim üzgünüm" sözleriyle cevapladı.

"1-2 takviye dediniz. Ne kadarı yerli, ne kadarı yabancı?" sorusuna Erden Timur, "Ona bir şey diyemem" cevabını verdi.


İlgili Haberler