Kayserispor'dan Çağdaş Atan protestosuna destek!

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un basın sözcüsü Samet Koç, Başakşehir karşılaşmasında tepki gören eski teknik direktörleri Çağdan Atan hakkında açıklamalarda bulundu. Koç, "Çağdaş hocanın gitme yöntemine tepki gösterdik" dedi.

Yayınlanma: 03.10.2023 - 17:13
Kayserispor'dan Çağdaş Atan protestosuna destek!
Abone Ol google-news

Süper Lig'de 7'nci hafta karşılaşması olan Kayserispor-Başakşehir maçında Kayserispor taraftarı eski teknik direktörleri Çağdaş Atan'a sahte Euro atarak tepki göstermişti.

Gösterilen tepkinin üstüne Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Çağdaş Atan hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Çağdaş Atan

'ÇAĞDAŞ HOCANIN GİTME YÖNTEMİNE TEPKİ GÖSTERDİK'

Golsüz sona eren maç sonrasında basın mensuplarına konuşan Samet Koç, "Çağdaş hoca, geçtiğimiz sezon taraftarın sevgilisi bir hocaydı. Burada görev yaptığı süre içerisinde büyük hizmetleri oldu. Ancak gidiş yöntemini, bizler kadar taraftar da beğenmedi ve tepki gösterdi. Geçtiğimiz yıl acı tatlı günlerimiz oldu. Gitme yönteminden mutlu değiliz. Taraftar da mutlu değil. Bunun tepkisini gösterdik. Hep beraber bağırdık çağırdık, kızdık ama burada kalacak. Bugün son noktayı koyduk. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Çağdaş hocaya Başakşehir’de başarılar dilerim. Biz de önümüze bakacağız" ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler