Bahçelievler’de bir haftada 2 ceset: Annesine 'intihar' içerikli mesaj atmış!

İstanbul Bahçelievler’de boş bir arazide cansız bedeni bulunan gencin, annesine intihar içerikli veda mesajı attığı ortaya çıktı. 19 yaşındaki gencin zehirli bir madde alarak intihar ettiği ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi işleminin ardından belirlenecek.

Yayınlanma: 08.02.2024 - 23:48
Bahçelievler’de bir haftada 2 ceset: Annesine 'intihar' içerikli mesaj atmış!
Abone Ol google-news

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi’nde bugün meydana gelen olayda ‘madde kullanımı’ ihbarı gelmesi üzerine polis ekipleri harekete geçti.

Olay yerine gelen polis ekipleri, ihbarda bulunan tekstil firması çalışanı ile görüşme gerçekleştirdi. Tekstil firması çalışanı, işyerinin balkon kısmına sigara içmek için çıktığı esnada yanda bulunan boş arazide yerde yatan bir şahıs gördüğünü akabinde ihbarda bulunduğunu ifade etti.

ANNESİNE İNTİHAR İÇERİKLİ MESAJ ATMIŞ

Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Cansız bedeni bulunan gencin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmazken, kısa bir süre sonra Ö.A. isimli kadın, polis merkezine gelerek oğlu Can Muhammet Akyel’in (19) kendisine intihar içerikli veda mesajı attığını ve oğlunun hayatından endişe ettiğini söyledi.

Yapılan incelemeler sonucu cansız bedeni bulunan şahsın Can Muhammet Akyel olduğu tespit edildi.

Annesine Whatsapp uygulaması üzerinden intihar mesajı gönderen Akyel’in zehirli bir madde alarak intihar ettiği değerlendirilirken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi işlemlerinin ardından belirlenecek.

AYNI YERDE BİR HAFTA ARAYLA İKİNCİ CESET

Öte yandan 1 Şubat Perşembe günü de aynı arazide kimliği belirlenemeyen erkek cesedi bulunmuştu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler