Maganda kurşunu balkonda sepeti deldi!

Rize’de kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşun, Burçin Öksüz’ün (28) yaşadığı apartmanın 6’ncı kat balkonundaki plastik sepete isabet etti.

Yayınlanma: 18.04.2024 - 10:28
Maganda kurşunu balkonda sepeti deldi!
Abone Ol google-news

Rize’de Yeniköy Mahallesi Papatya Caddesi’nde 6 katlı apartmanın son katında Burçin Öksüz'ün yaşadığı dairenin balkonundaki plastik sepete kurşun isabet etti.

Dün sabah çamaşır asmak için çıktığı balkonda yerde plastik parçaları gören Öksüz, 2,5 yaşındaki kızının elinde de mermi çekirdeği bulması sonrası korku ve panik yaşadı.

Polise şikayette bulunan anne, magandanın bulunmasını istedi. İhbar üzerine adrese gelip soruşturma başlatan polis ekipleri de silahı ateşleyen kişinin tespit edilip, yakalanması için çalışma başlattı.

"BAŞKALARININ EĞLENCESİ BİZLERİN HÜSRANI OLMAMALI"

Kızın elinde mermi çekirdeğini gördüğünde çok korktuğunu dile getiren Burçin Öksüz, "Çamaşır asmak için balkona çıkmıştım, sepette kırıklar olduğunu fark ettim. Önce rüzgardan yere düşüp kırıldığının zannettim. Sonra kızım bir şeye yöneldi. Yerde mermi olduğunu fark ettim. Çocuğum mermiye yönelirken ben elinden aldım. Sonrasında sepete baktığımda delik fark etti. Mermi bir yerden girmiş, bir yerden çıkmış; çok korktum, panikledim. Çocuğumu hemen içeri götürüp, hemen polisi aradım. Kızım o an balkonda olabilirdi. Kimse kusura bakmasın. İnsanları duyarlılığa davet ediyorum. Başkalarının eğlencesi bizlerin hüsranı olmamalı” diye konuştu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler