Karısını sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü

Abone Ol google-news

TEKİRDAĞ'ın Saray ilçesinde Hakan Ayyıldız, 4 çocuğunun annesi Şeyda Ayyıldız'ı(33), sabah işe giderken sokak ortasında 4 bıçak darbesiyle öldürdü.

11 Ekim 2018 Perşembe, 11:56

İstanbul'da yaşayan Şeyda Ayyıldız, eşi Hakan Ayyıldız'dan ayrılıp, 4 çocuğunu da yanına alarak Tekirdağ'ın Saray ilçesinde yaşayan anne ve babasının yanına yerleşti. Çerkezköy ilçesinde bir tekstil fabrikasında da iş bulan Şeyda Ayyıldız, burada çalışmaya başladı. Saray'ın Kemalpaşa Mahallesi Remzi Şeker Caddesi üzerindeki evden bu sabah saatlerinde işe gitmek üzere çıkan Şeyda Ayyıldız'ın önü ayrı yaşadığı eşi Hakan Ayyıldız tarafından kesildi.


İddiaya göre, Hakan Ayyıldız,, yanında getirdiği ekmek bıçağı ile eşini 4 kez bıçaklayıp kaçtı. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine gelen sağlık ekipleri Şeyda Ayyıldız'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Ayyıldız'ın cansız bedeni Saray Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.


Cinayetin ardından kaçan Hakan Ayyıldız ise polis tarafından yakalandı. Ayyıldız, polise konuyla ilgili konuşmak istemediğini belirtirken hakkındaki soruşturma sürdürülüyor.


BEBEĞİNİ EMZİRİP ÇIKMIŞ

Kocası tarafından öldürülen Şeyda Ayyıldız'ın annesi Nabıyan Gül, büyük üzüntü yaşadı. Kızının öldüğüne inanamadığını söyleyen Gül, Sabah kalktığımda bebeği kucağında yatıyordu. Ona hadi kızım işe gideceksin dedim. Bebeğini emzirip daha sonra çıktı. Nasıl yaptı bunu yaktı bizi, içimizi yaktı. Allah da onu yaksın. Daha küçük bebeği vardı, onu emziriyordu" dedi.