Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

İki eski 'cemaatçi' canlı yayında birbirine girdi

Nurettin Veren, CNN Türk yayınına bağlanıp Didem Arslan'ın konuğu Latif Erdoğan'ı çok sert sözlerle eleştirdi. Nurettin Veren, Latif Erdoğan için bir numara olma hastalığı var dedi. Fethullah Gülen'in yanında 45 yıl yöneticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan Cnn Türk ekranlarında konuşurken Fethullah Gülen'nin eski sağ kolu Nurettin Veren yayına bağlandı. Nurettin Veren yayında Latif Erdoğan hakkında bomba açıklamalar yaparken ikili arasında şu diyaloglar geçti; -Latif Hoca haddini aşıp da Nurettin Veren büyük bir yalancıdır deyince...' -Kes lan!..
-Bu aynı cephede birlikte Fethullah Gülen'e karşı hareketen eden kendisinden büyük bir insana bu lafı kullanması çok ayıp bir şey. Fethullah Gülen'in tarafında olduğu zamanda da tahammülsüz ve hazımsız bir numara olma hastalığı olan bir kişiyken muhaletefette de 1 numara olabilirim hastalığını aşamamış.
-Ben yayını bırakırıp! Ben giderim... Bu sözler üzerine CNN Türk spikeri panik olarak Nurettin Veren'in konuşmasını kesmeye çalıştı. Nurettin Veren de başka televizyon kanallarına bağlanıp bunları söyleyeceğini belirtti. Latif Erdoğan o sözlerine açıklama getirmeye çalışırken canlı yayında eski cemaatçilerin kapışması ilginç bir manzara ortaya koydu.
A+ A-
9 Ağustos 2016 Salı, 10:15

En Çok İzlenenler