Video Galeri Haber Magazin Spor Eğlence Fragman

Selim Atalay'ın NTV'deki görevine son verildi

NTV’den ayrılan Selim Atalay "15 Temmuz’da darbecilerin basmaya tenezzül etmediği kanaldan ayrıldım" dedi. NTV'nin eski New York Temsilcisi ve eski Dış Haber Koordinatörü Selim Atalay’ın Dünyanın Köpüğü programı sürpriz şekilde yayından kaldırıldı. Selim Atalay son programında “Fetullah Gülen” dosyasını açmıştı.
Malikanenin bulunduğu bölgenin, hem New York’tan çıkışı bulunduğunu, hem de Kanada’ya yakın olduğunu vurgulayan Atalay, “Malikanenin çevresinde askeri üsler ve havalimanları var” ifadelerini kullanmıştı.
Atalay harita üzerinde Gülen’in malikenesini çevreleyen Amerikan askeri üslerini de göstermişti. Selim Atalay’ın Twitter hesabından paylaştığı bir mesaj ise büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi. Atalay bir takipçisinin , “NTV’de Gülenist baskı ve lobi devam ediyor. Zira o ekrandan en sert yayınları yapan @SelimAtalayNY’ın programı yayından kaldırıldı bugün.” mesajını retweet etti. Atalay ayrıca yine twitter hesabından “15 Temmuz’da darbecilerin basmaya tenezzül bile etmediği bir kanaldan ayrıldım” açıklamasını yaptı.
A+ A-
7 Eylül 2016 Çarşamba, 15:48

En Çok İzlenenler