Cansu Dere'den kötü haber: Hastaneye kaldırıldı

Eski rol arkadaşı Melis Sezen'le ödül almak için İspanya'ya gitmeye hazırlanan başarılı oyuncu Cansu Dere, uçağın kalkmasına dakikalar kala rahatsızlandı. Fenalaştığı seyahatini iptal etmek zorunda kalan oyuncunun gıda zehirlenmesi yaşadığı öğrenildi.

Yayınlanma: 13.01.2023 - 09:55
Cansu Dere'den kötü haber: Hastaneye kaldırıldı
Abone Ol google-news

İspanya'nın "ulusal kültürel değerleri" arasında bulunan Torvizcon köyünün yerel bayramı nedeniyle 2014'ten bu yana verilen "Altın Üzüm Bağı Ödülleri"nin bu yıl 8'incisi düzenlenecek.

Başarılarıyla adından söz ettiren Cansu Dere de bu törende ödül alacaktı ancak uçuş esnasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

GIDA ZEHİRLENMESİ TEŞHİSİ KONULDU

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, törende Türk dizilerinin İspanya'daki başarısından dolayı Cansu Dere ve Melis Sezen'e ödül verileceği açıklandı. 

Törene katılmak için Cansu Dere ile Melis Sezen havalimanında buluştu. Ancak ünlü oyuncu uçağa binmeye hazırlanırken fenalaştı. 

Rengi bembeyaz olan ve ayakta duramayan oyuncu sağlık engeli nedeniyle uçağa binemedi. Dere'ye yapılan kontrolde gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Melis Sezen ise yarınki tören için İspanya'ya uçtu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler