Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç'tan korkutan paylaşım: 'Kendimi öldüreceğim'

Fenerbahçe ve Galatasaray'da forma giyen ünlü futbolcu Emre Aşık'ın tartışmalı şekilde ayrıldığı eski eşi Yağmur Sarnıç'tan korkutan bir paylaşımda geldi. Sarnıç, "Kendimi öldürmeye karar verdim" dedi.

Yayınlanma: 11.04.2024 - 16:48
Abone Ol google-news

Eski futbolcu Emre Aşık ile uzun yıllardır boşanma, velayet ve zina gibi davalarla gündeme gelen Yağmur Sarnıç, sosyal medya hesabından ağlayarak yayınladığı videoda çocuklarının elinden alınmasına isyan ederek canına kıyacağını söyledi. Videoların ardından Sarnıç sessizliğe bürünürken Emre Aşık'dan da herhangi bir açıklama gelmedi.

Zor günler geçirdiğini ve kendisiyle uğraşan insanlarla mücadele edemediğini söyleyen Yağmur Sarnıç, Instagram hesabından yayınladığı videoda şunları söyledi:

"Bu benim muhtemelen son videom olacak. Artık dayanacak ve savaşacak gücüm kalmadı. Onlar o kadar güçlüler ki benim Allah'tan başka kimsem yok. Hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Başıma onca şey geldi, hiç kendimi öldürmeyi düşünmedim ama hiç umudum kalmadı. Beni hapse attırmak ve bitirmek için uğraşıyorlar."

"KENDİMİ ÖLDÜRMEYE KARAR VERDİM"

"Ne yaparsam yapayım başaramadım, çocuklarıma kavuşamadım. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Tek derdim çocuklarımla mutlu olmaktı, nasip değilmiş. Haklı değil güçlü olan kazanıyor, ben kaybettim. Tek üzüldüğüm şey çocuklarımı görememek olacak. Ben zaten bu dünyadan vazgeçmiştim. Ben bu insanlarla baş edemem. Kendimi öldürmeye karar verdim. Bu dünyadan gitmeye karar verdim, herkesi Allah'a şikayet edeceğim. Kendinize iyi bakın."

"EVLATLARIM TÜRK MİLLETİNE EMANET, O PİSLİĞE BIRAKMAYIN"

Ben öldükten sonra evlatlarım Türk halkına emanet. Evlatlarımı o pisliğe bırakmayın. Emre hiç göründüğü gibi biri değil. Çocuklarım her şeye şahit. Ben öldükten sonra onları konuşturun, her şeyi anlatacaklardır. Çok sağlıksız bir ortamdalar. Anneleriyle ilgili yapılan her plana şahitler. Psikolojileri çok bozuk. Ne yaparsam yapayım kurtaramadım çocuklarımı. Öyle bir şeytan ki... Bu kadar kötülükle baş edemedim. Özür dilerim sizden. Hoşça kalın."

Çocukları için de veda videosu çeken Yağmur Sarnıç, sözlerine şöyle devam etti:

"Canım oğlum Erol'um seni çok seviyorum. Sen benden nefret ediyorsun. Belki ben ölünde benden utanmazsın. Umarım çok mutlu olursun. Seni ölünce de hep seveceğim. Güzel kızlarım Elvin'im, Eslem'im çiçeklerim sizi çok seviyorum. Bir gün yanınızda ben olmayacağım ama sizi gittiğim yerden bile çok seveceğim. Küçük kardeşiniz Evren hiçbir şeyin farkında değil. Muhtemelen beni hiç hatırlamayacak. Sizden ricam büyüdüğünde ona sahip çıkın. Onun da sizden başka kimsesi yok. Annenizden utanmayın, o utanılacak bir şey yapmadı. Ben ne yaptıysam sizin için yaptım. Hayat bana gül bahçeleri sunmadı, yollarım dikenliydi. Sizin çok güçlü, savaşçı bir anneniz var. Bu dünyada birlikte olamadık belki başka bir dünyada mutlu oluruz. Allah'a emanet olun. Kendinizi hiç ezdirmeyin, asla üzdürmeyin. Evren'im hayat ışığım, hayata yeniden tutunma sebebim. Sen olmasaydın ben bu zamana kadar bile savaşamazdım. Kardeşlerin elimden alındıktan sonra sen bana Allah'ın verdiği bir hediyeydin. Bir gün beni hatırlamayacağını biliyorum. Bütün evlatlarımı çok seviyorum. Benim için üzülmeyin. Ölüm bir son değil, ölüm bir başlangıç. Siz çok uzun, sağlıklı, mutlu, çok güzel yaşayın. Allah'ım sizlere gül bahçeleri versin inşallah."

YAĞMUR SARNIÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık’ın eşi olarak tanınan Yağmur Sarnıç, 1993 tarihinde doğdu. Emre Aşık'la nikah masasına oturduktan sonra “Aşık” soyadını alan Yağmur Sarnıç’ın mesleği, iç mimarlıktır.

2012 yılında Fransa’da evlenen çift, 2.5 yıl süren çekişmeli boşanma davasıyla 2022 yılının Eylül ayında boşandı. 29 yaşındaki Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık'ın 3 çocukları var.

YAĞMUR SARNIÇ NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Eski futbolcu Emre Aşık ile 8 yıllık eşi Yağmur Sarnıç arasında devam eden olaylı boşanma davası 2022 yılının eylül ayında sona ermişti. Dava sonunda ayrıca 3 çocuğun velayeti de baba Emre Aşık'a verilmişti.

Boşanma süreci devam ederken Yağmur Sarnıç, Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet'i arayarak, hakaret ve tehditlerde bulunmuştu. Avukat Sadıkahmet, Sarnıç'tan şikayetçi oldu. Dolayısıyla hakkında 'Hakaret' ve 'Tehdit' suçlarında dava açılan Sarnıç, mahkemeye gitmeyince yakalama kararı çıkarıldı.

Sarnıç, Küçükçekmece'de polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Emniyete götürülen Yağmur Sarnıç'ın biri kesinleşmiş hapis cezası olmak üzere, 6 farklı suçtan yakalama kararı olduğu öğrenildi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler