Masterchef Allstar'da ödül oyununu kim kazandı? 20 Ekim'de Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?

Masterchef Allstar'da bugün günlerden ödül oyunu... Kaptanlık oyunu ve 3 takım oyunun ardından kırmızı takımdan 2, mavi takımdan ise 4 kişi potaya girdi. Sırada ise ödül oyunu var. Peki, Masterchef'te ödül oyunu kim kazandı? 20 Ekim'de Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?

Yayınlanma: 20.10.2023 - 21:22
Masterchef Allstar'da ödül oyununu kim kazandı? 20 Ekim'de Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?
Abone Ol google-news

Masterchef Allstar'da haftanın ödülü 20 Ekim'de yayımlanan bölümde sahibini buldu. Bu haftaki ödülün sahibinin kim olduğu merak ediliyor. Peki, Masterchef'te ödül oyunu kim kazandı? 20 Ekim'de Masterchef'te büyük ödülün sahibi kim oldu?

ELEME ADAYLARI KİM?

Haftanın eleme adayları: Barbaros, Alican, Eren, Cemre, Kıvanç ve Azize oldu. Cumartesi günü yayımlanacak bölümde 7. eleme adayı da belirlenecek.

ÖDÜL OYUNUN İLK ETABINDA HANGİ TAKIM KAZANDI?

Masterchef Allstar'da günlerden ödül oyunu. Kırmızı takımın 2-1'lik skorla kazandığı haftada bu bölümde yarışmacılar büyük ödül için yarışacak. Trakya yemeklerinin yapılacağı gecede yarışmacılar kıyasıya yarışacak. Sürenin 50 dakika olduğu turde işte gecenin yemekleri:

Pilasko 

Gerdan Çorbası

Kaymaklı Lahana Aşı

Elbasan Tava

Hayrabolu Tatlısı

Trakya mutfağına ait yemekleri en iyi yapan takım mavi takım oldu. 

BÜYÜK ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Masterchef Allstar'da ödül oyununda yarışmacılar kıyasıya rekabet etti. Gecenin sonunda ise Metin dördüncü, Tanya ise üçüncü oldu. Barış ve Sergen'den bir isim büyük ödülün sahibi Kıvanç oldu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler