Mehmet Şef yorum bile yapmadan yarışmacıyı gönderdi: 'Bu ne böyle?'

MasterChef yeni bölümde mavi ve kırmızı takım kaptanları açıklandı. Ali Nazik yapan yarışmacılar kıyasıya yarıştı. MasterChef'i takip eden izleyiciler mavi ve kırmızı takımın nasıl olduğunu merak etti. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 18 Aralık MasterChef kaptan kim oldu? MasterChef takımlar nasıl oldu?

Yayınlanma: 18.12.2023 - 20:15
Mehmet Şef yorum bile yapmadan yarışmacıyı gönderdi: 'Bu ne böyle?'
Abone Ol google-news

MasterChef'te kaptanlık oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım kaptanlarının belli olacağı oyunda günün konsepti Ali Nazik Kebabı oldu. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 18 Aralık MasterChef kaptan kim oldu? MasterChef takımlar nasıl oldu?

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Allstar yarışmacıları yarışmanın son kaptanlık oyununda mavi takımın başına geçmek için kıyasıya yarışacak. Bu hafta yarışmacılardan istenen yemek Ali Nazik Kebabı oldu. Geriye kalan son 8 isim mavi takımın kaptanlığını üstlenebilmek için önlüklerini giydi.

Gecenin en başarılı tabaklarını yapan Eren, Tahsin, Batuhan ve Barbaros yeniden yarışacak ve haftanın kaptanı belli olacak. İkinci etapta yarışan yarışmacılardan şefler kabak tatlısı istedi.

Gecenin sonuncusu Batuhan oldu. Mehmet Şef'in Batuhan'ın tabağına yaptığı yorum yarışmacıları güldürdü. Mehmet Şef, Batuhan'ın bir kabak tatlısı değil kabağın yan ürün olduğu bir tabak olduğunu söyledi.

KAPTAN BELLİ OLDU...

İkinci turda en başarılı tabağı çıkartarak mavi takımın kaptanı olan isim Tahsin oldu. Tahsin, kırmızı takımın kaptanı olarak Eren'i seçti. 

MAVİ TAKIMDA KİMLER VAR?

Tahsin

Sergen

Barbaros

Esra

KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR?

Eren

Hasan

Kıvanç

Batuhan

KAPTANLARIN DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Eren ve Tahsin yarışmacı değişimi için sezonun son kaptanlık düellosuna çıktı. Kazanan kaptan karşı takımdan bir yarışmacı ile kendi yarışmacılarından birini yer değiştirebilecek.

Düelloyu kazanan Tahsin, Hasan ve Esra'yı değiştirdi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler