Popstar Mehtap kimdir, kaç yaşında, nereli? Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu nasıl?

Popstar yarışması ile tanınan Mehtap Yılmaz kısmi felç geçirdi. Popstar Mehtap'ın sağlık durumu sevenleri tarafından merak edildi. Peki, Popstar Mehtap kimdir, kaç yaşında, nereli? Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu nasıl?

Yayınlanma: 15.11.2023 - 15:43
Popstar Mehtap kimdir, kaç yaşında, nereli? Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu nasıl?
Abone Ol google-news

Popstar yarışması ile tanınan Mehtap Yılmaz, beyine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdi. Popstar Mehtap'ın hayatı ve sağlık durumu araştırılmaya başlandı. Peki, Popstar Mehtap kimdir, kaç yaşında, nereli? Mehtap Yılmaz'ın sağlık durumu nasıl?

POPSTAR MEHTAP KİMDİR?

Mehtap Yılmaz 19 Mart 1978'de Rize'de doğdu ancak çocukluğu Artvin'de geçti. Geçimsizlik yüzünden anne ve baba ayrılınca iki kardeş anneye, iki kardeş de babaya verildi. Baba yeniden evlenmeye karar verince de o iki kardeş de annelerinin yanına geldi.

Mehtap'ın müzikle tanışması çok küçük yaşlara dayanıyor. Babası bağlama çalıp şarkı söylermiş.  Mehtap Yılmaz’ın hayatı bir arkadaşıyla birlikte gittiği restoranda değişti. Gittikleri restoranda ısrarlara dayanamayıp şarkı söyledi,  çok beğenilince restoranın sahibinden iş teklifi aldı.  O sıralarda bir yandan liseyi dışarıdan bitirmeye çalışıp bir yandan da sekreterlik yapıyordu.

Aldığı teklifi geri çevirmeyen Mehtap Yılmaz, işten çıkıp restorana gitmeye başladı. Bir klavye eşliğinde şarkı söylemeye başladı.  Daha sonra da Ankara'da gazino ve pavyonlarda çalışmaya başladı. 2008 Popstra’a katılması da yine bir arkadaşı sayesinde oldu. Tüm elemeleri geçen Mehtap Yılmaz, sonunda da yarışmada mücadele etmeye başladı. Sivri dili, güçlü sesi ile kısa sürede de herkesin dikkatini çekti.

POPSTAR MEHTAP'IN SAĞLIK DUURMU NASIL?

Sosyal medyasından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

"Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz. Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon