Yılın Erkeği seçilen Kenan İmirzalıoğlu: 'Mesele erkek olmak değil, mesele beyefendi olmak'

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Bazaar Woty Yılın Erkeği Ödülü'nü kazandı. Eşi Sinem Kobal ile ödül törenine katılan İmirzalıoğlu, kadın haklarıyla ilgili soruları yanıtladı.

Yayınlanma: 10.12.2023 - 09:25
Yılın Erkeği seçilen Kenan İmirzalıoğlu: 'Mesele erkek olmak değil, mesele beyefendi olmak'
Abone Ol google-news

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasını sunan 2 kız çocuğu babası ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Bazaar Woty Yılın Erkeği Ödülü’nü almaya eşi Sinem Kobal’la beraber gitti.

İmirzalıoğlu, kadın haklarıyla ilgili soruya "Kadınlara her zaman saygılı, nezaketli ve özenli davranmalıyız. Kadınlarımıza gereken ihtimamı göstermeliyiz. Bildiğiniz gibi çok zarif bir hanımefendi ile evliyim. Anadolu yürekli çok güçlü bir kadının elinde büyüdüm. Ablamla beraber iki kız çocuğum da var. O yüzden ekstra hassasım. Mesele erkek olmak değil, mesele beyefendi olmak" şeklinde yanıt verdi.

Sinem Kobal eşiyle gurur duyduğunu belirterek, "Çok mutlu ve gururluyum. Kenan’a bu ödül de eşlik ediyor olmak için buradayım. Yanındayım.… Çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum kızlarımın ve benim…" diye konuştu.

Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal’la beraber bir projede oynamaya sıcak baktıklarını belirtirken son dönemde yayınlanan "Bihter" ve "İstanbul İçin Son Çağrı" filmlerini henüz izleyemediğini ifade etti.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler