CHP kampanya başlattı!

CHP İstanbul İl Başkanlığı yeni bir merkez binası satın almak için bağış kampanyası başlattı. Şişhane’de bulunan CHP İstanbul İl Merkezi’nin fiziki şartlarının yetersiz olması nedeniyle yeni bir binaya taşınmak için kolları sıvayan İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, CHP üyelerine de çağrıda bulundu.

06 Aralık 2019 Cuma, 16:52

Kaftancıoğlu, CHP üyelerine gönderdiği mesajda, “İstanbul artık bize dar, İstanbul’dan Türkiye’ye tek yön iktidar! Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanlığı olarak hedeflerimizi büyütüyoruz; sizlerin destekleriyle yeni il binamıza kavuşuyoruz. Geleceğin mekan senin. Sen de bağış yap; çok yakında geleceğimizin mekanı, hepimizin il merkezinden Türkiye’de iktidara yine birlikte yine omuz omuza yürüyelim” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından yapılan duyurularda da yeni merkez binası için bağış yapmak isteyenlerin yenibina.chpistanbul.org.tr adresinden resmi banka hesaplarına ulaşabileceği belirtildi. Kaftancıoğlu’nun çağrısının ardından birçok CHP’li ilçe örgütü toplu bağış için bankalarda kuyruk oluşturdu.