Arşivden çık Sadece arşivdeki haberler görüntüleniyor.
Tümünü göster Favorileriniz görüntüleniyor.
Arşivde herhangi bir kayıt yok. Bu alanda olmasını istediğiniz haberleri daha sonra okumak için kaydettiğiniz haberlerden "arşive ekle" butonuyla ekleyebilirsiniz.
Kayıtlı haber bulunamadı. Daha sonradan okumak istediğiniz haber ve köşe yazılarını cumhuriyet.com.tr 'deki haber ve köşe yazısı sayfalarından buraya ekleyebilirsiniz.
AKP'li başkan hamamdan çıkıp çocukları dövdü Haber görseli AKP’li Başkan Kazım Sayın, hamamdan şortla çıktı, 16 yaşındaki A.K. ile 17 yaşındaki E.Y.’yi tekme tokat dövdü. İzmir’in Aliağa ilçesinde 16 Şubat akşam dikkat çeken bir olay yaşandı. AKP Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın, hamamdan çıkarak yaşları 16 ve 17 olan iki genci tekme tokat dövdü. Kuzey Ege sitesinin haberine göre, 16 Şubat’ta saat 22.00 sularında AKP’li Başkan Kazım Sayın ikamet ettiği sitenin hamamında bulunurken, aynı binada ikamet eden 16 yaşındaki A.K. ile 17 yaşındaki arkadaşı E.Y. içeride kimsenin olmadığını düşünerek hamama girdi. İddialara göre, bu esnada AKP’li Başkan Kazım Sayın, hamama giren 16 yaşındaki A.K. ile 17 yaşındaki E.Y.’ye tepki gösterdi. Sonrasında çıkan tartışma hamamın dışına da taştı ve kavgaya dönüştü. Oda Tv'deki görüntülerde AKP’li başkan 16 yaşındaki A.K. ile 17 yaşındaki E.Y.’ye tekme ve yumruk atarken, çocukların karşılık vermemesi dikkat çekti. Kavga sonrasında AKP’li Başkan Kazım Sayın ile A.K. ve E.Y. Aliağa Devlet Hastanesi’nden karşılıklı "Darp" raporu alarak birbirlerinden şikayetçi oldular. Ancak, taraflar birbirleri hakkında şikayetlerini geri çekerek uzlaştılar. AKP’li Başkan Sayın’la aynı sitede oturan 16 yaşındaki A.K.’nin babasının ısrarı üzerine oğlunun şikayetini geri aldığı ve tarafların uzlaştığı öğrenildi.
22 Şubat 2019 Cuma
Cumhuriyet E-gazete Abonelerine Özel

Bu sayfada; cumhuriyet.com.tr 'de dilediğiniz haber ve köşe yazılarını kaydedebilir, daha sonra vaktiniz olduğunda okuyabilirsiniz.

Giriş yapmak için Cumhuriyet Arşivi 'ndeki hesabınızı kullanabilirsiniz. Abonelik seçenekleri için tıklayınız.