Murat Ağırel: Canlı yayında ölümle tehdit ediliyorum

Yazarımız Murat Ağırel, son dönem haberleri üzerinden kendisine yönelik "Ayağını denk al" ifadesini kullanan spor yorumcuları Nevzat Dindar ve Alper Mert'e yanıt verdi. Canlı yayındaki tehdide dikkat çeken Ağırel, "Hodri meydan. Elinizden geleni ardınıza koymayın" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yayınlanma: 24.11.2023 - 00:31
Abone Ol google-news

Son dönemde futboldaki şike iddialarına ilişkin yazıları sebebiyle hedef alınan yazarımız Murat Ağırel geçen günlerdeki yazısı nedeniyle tehdit edildi. Murat Ağırel'e yönelik "Taktik Mania" isimli programın canlı yayınında tehditte bulunuldu.

Galatasaray ile ilgili haberleriyle bilinen spor yorumcusu Nevzat Dindar, "Murat Ağırel’e sesleniyorum. Ayağını denk al. Açık ve net söylüyorum! Gazetecilik yap, bu konuda seni kimse eleştiremez ama yaptığın son dönemdeki paylaşımlar ve Galatasaray’ı işin içine çekme çaban yakışıksız" diye konuştu.

Alper Mert ise "Bunu senden isteyenlere gerekli duruşu göstermeni bekliyoruz Murat Ağırel. Belli ki birileri senden bunu istiyor! Evden Galatasaray’ın cenazesine gidersiniz ama bir bakmışsınız Galatasaray sizin selanızı okur" dedi.

MURAT AĞIREL'DEN YANIT: HODRİ MEYDAN

İlgili bölümü sosyal medya hesabından paylaşan yazarımız Murat Ağırel, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

"Gördüğümü yazarım, araştırıp anladığımı anlatırım. Kimseye de sormam. Kovulurum yine yazarım, anlatırım. Kağıdım kalmaz duvara taşa yazarım

Ben gazetecilikten hiçbir güç karşısında boyun eğmeden gerçeği anlatmayı anlıyorum. Gel gör ki sonunda canlı yayında ölümle tehdit ediliyorum.

Hodri meydan.Elinizden geleni ardınıza koymayın.Sizin bir hesabınız varsa milletin de hesabı var."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon